Новини

LUTZE представляє кабелі для виробництва харчових продуктів та напоїв

кабель для харчової промисловості від LUTZE
LUTZE, виробник промислових контрольних, мережевих і силових кабелів, запускає нову лінію безпечних для харчових продуктів контрольних кабелів і кабелів для двигунів для харчової промисловості й виробництва напоїв. Кабелі LUTZE SILFLEX® FBP розроблені з урахуванням вимог як UL, так і FDA, вирішуючи проблему відповідності вимогам, з якою стикаються багато виробників і переробні підприємства, що виробляють харчові продукти і напої в США.

FDA вимагає, щоб обладнання і машини для харчової промисловості й виробництва напоїв були санітарними, простими у догляді і безпечними для контакту з харчовими продуктами. Однак більшість промислових кабелів містять антипірени та інші шкідливі добавки, які не відповідають вимогам контакту з харчовими продуктами. Кабелі LUTZE SILFLEX® FBP є інноваційним розв'язанням цієї проблеми, що знаходяться на стадії патентування. Унікальна конструкція кабелю забезпечує відповідність вимогам UL до випробувань на полум'я і відповідає вимогам FDA по контакту з харчовими продуктами, зазначеним у 21 CFR.

Умови експлуатації, пов'язані з виробництвом харчових продуктів і напоїв також вимагають частих і ретельних процедур очищення. Якщо кабель не витримує частого промивання, він схильний до деградації й може стати загрозою безпеки. Для забезпечення довговічності в промивних середовищах кабелі LUTZE SILFLEX® FBP були оцінені третьою стороною - Ecolab - на предмет стійкості до очисних засобів, що зазвичай використовуються.

Продуктова лінійка LUTZE SILFLEX® FBP в цей час складається з трьох типів кабелю: екранований і неекранований кабель управління, а також екранований кабель для двигуна. Конструкція зі зменшеним діаметром забезпечує простоту прокладки і установки в трубопровід. Це також може дозволити зменшити розмір трубопроводу з нержавіючої сталі, що надасть додаткову економію.
LUTZE