Новини

Моніторинг навантаження з селективним захистом

промислова електроніка LUTZE
Нові монітори навантаження (контролери струму) LCOS CC / CCI дозволяють вибірково захищати окремі ланцюги 24 В DC з різною поведінкою відключення.

У разі перевантаження або короткого замикання в ланцюгах 24 В DC, контролер струму LCOS CC / CCI від LÜTZE відключає лише несправний шлях струму, не впливаючи на живлення. Для того, щоб відповідати найрізноманітнішим вимогам промисловості щодо поведінки відключення, модулі LCOS дають можливість встановити п'ять різних характеристик за допомогою перемикача: швидкий, середній, повільний 1, повільний 2 та повільний 3. Номінальний діапазон струму може бути від 1 А до 10 А на вихідній стороні, а можна вибрати індивідуально за допомогою перемикача.
Система LCOS має унікальні властивості, такі як запатентована аналогова характеристика відключення, пряме з'єднання споживачів з плюсом і мінусом, вставні термінали й, зокрема, 2-полюсне відключення.

У разі несправності подача плюсів і мінусів для навантаження, що підключається, вимикається та додатково гальванічно ізолюється як частина 2-полюсного відключення. Це розширює область застосування до ІТ-мереж та для сфер із підвищеними вимогами. Таким чином, LÜTZE - єдиний постачальник високоінтелектуального комплексного рішення в структурі системи LCOS.

Інші властивості, такі як повідомлення про стан через оптичну та електричну сигналізацію або навіть безпосередньо через систему fieldbus, також є частиною системи. Крім того, за допомогою інтелектуального варіанту LCOS CCI можна показувати значення струму та напруги, показники лічильника, 90% попереджень або також змінні пороги сигналізації.
Двополюсні комутаційні модулі LCOS чудово розширюють всю систему LCOS і гарантують необмежене використання завдяки відповідності cULus та DNV-GL.
LUTZE