Новини

Новинки від LÜTZE: Контрольні кабелі та сервокабелі LÜTZE SUPERFLEX

Компанія LÜTZE оптимізувала асортимент контрольних кабелів та серво кабелів LÜTZE SUPERFLEX збільшивши діапазон температур до 90°C. Тож тепер підвищення потужності навантаження можливе без зміни перерізу кабелю.


Контрольні кабелі з температурним діапазоном до 90°C, поліуретановою оболонкою PUR та номінальної напруги 300 В та 1000 В – це нові продукти в асортименті LÜTZE. Крім цього на вищі температури відтепер розраховані й кабелі для серводвигунів, оптимізовані для використання в системах Siemens® та Bosch-Rexroth®.

Нові кабелі LÜTZE SUPERFLEX мають дві особливі переваги. Вони не лише дозволяють використовувати якісніші матеріали та вищу потужність навантаження без зміни перерізу, але й дозволяють використовувати кабелі при 90°C відповідно до американських стандартів NFPA 79 та NEC. NFPA 79 розшифровується як "Національна асоціація протипожежного захисту" та є еквівалентом європейського стандарту EN 60204-1. Особливо помітні ці переваги у діапазоні від 1 до 2,5 мм², що відповідає еквівалентам AWG18 – AWG14.

Тож оскільки матеріал тепер допускає температуру 90°C замість 75°C, визначених у стандарті NFPA 79 – потужність навантаження можна збільшити на 100%. Наприклад, за допомогою кабелю перетином AWG18 можна пропустити струм не 7, а 14 А. Цей приклад чудово показує, що вищий температурний діапазон дозволяє передавати вищі струми. А це своєю чергою означає безпечнішу експлуатацію для користувачів.

Нові кабелі LÜTZE SUPERFLEX ідеально підходять для особливо гнучких застосувань у кабельних ланцюгах й допускають скручування до 60°/м для неекранованих кабелів та 30°/м для екранованих.

Не можемо також не згадати про економічну вигоду новинок. Адже залежно від заданого діапазону сили струму, з’явилась можливість використовувати для своїх додатків кабелі меншого перерізу. Це знижує витрати на матеріали, а також економить місце у кабельному ланцюгу або ж дозволяє використовувати кабельний ланцюг меншого розміру.
LUTZE