Новини

Компактне рішення для шаф управління для чистих приміщень

Компанія Nerling, що базується в Реннінгені, Німеччина, є важливим гравцем на ринку спеціалізованих вимірювальних приладів та чистих кімнат. Чому ці прискіпливі шваби вже багато років використовують систему проводки AirSTREAM? А тепер і його компактну версію? На це питання дуже чітку відповідь дає інженер-електрик.

Надзвичайно мало спеціалістів можуть задовольнити такі потреби: спеціально обладнані та високотехнічні системні приміщення з надзвичайно низьким рівнем частинок, що мають стійкість до вологи та температури. Nerling Systemräume GmbH – один із провідних світових виробників у світі. Ця сімейна компанія розробляє та проєктує чисті приміщення, вимірювальні кімнати та контрольовані площі, або навіть камери загартовування. Ці проєкти завжди містять системи управління власної розробки, які регулюють подачу повітря, температуру або вологу, а також герметичні входи до шлюзів, світлодіодні ліхтарі або функції автоматизації. Вони мають все необхідне для досягнення атмосфери без частинок за класифікацією ISO; здатність фільтрувати частинки розміром менш як 0,5 мкм вимагає величезного рівня ноу-хау. Паралельно Nerling все ще зосереджується на своїй оригінальній бізнес-ідеї перегородкових стін, які використовуються для створення кімнат та кабін для будь-яких застосувань.

LÜTZE - у списку


Тож не дивно, що ці скрупульозні винахідники також мають власну команду з будівництва шаф управління. Та щось принципово змінилося, коли Мартін Хаас (Martin Haas) приєднався до компанії Nerling на посаді інженера-електрика близько восьми років тому. "Я навчився поважати цінність електропроводки LÜTZE у моїй колишній компанії. Я практично виріс із цією системою, хоча на той час це був ще класичний нішевий продукт". Після переходу до Nerling Хаас раптово знову зіткнувся з використанням класичних монтажних пластин у шафах управління. "Вони часто були занадто заповненими через те, що були потрібні невеликі формати шаф, і це призводило до виникнення гарячих точок в кабельних каналах". Хаас запропонував використовувати раму від LÜTZE, що вільна від каналів. "Всі тут мали великий ентузіазм щодо цієї інноваційної концепції", і ми змогли швидко та цілковито змінити дизайн настінних та автономних шаф до відповідного останнього рівня конфігурації системи LÜTZE. "Це дозволило нам отримати приблизно на 20-30 відсотків більше місця та усунути проблеми зі спекою", – говорить Хаас.

Компактне рішення з великими перевагами


Це було логічним кроком, коли у 2014 році цей інженер-електрик був одним із перших користувачів, який розглянув, а потім почав використовувати нову систему проводки AirSTREAM. Як каже Хаас, просторові умови в системах часто «не є великими». А продукт AirSTREAM, який був нещодавно оптимізований, дозволяє дизайнерам зменшити розмір своїх систем, замість того, щоб вибирати один великий розмір шафи, аби забезпечити достатньо місця для їх складових та відведення тепла. У 2019 році, як за вказівкою, була запущена нова компактна версія електропроводки. "Це також є цінним аргументом для наших менеджерів проєктів на місцях", – пояснює Хаас. Клієнти люблять «збирати» якомога більше технологій, використовуючи при цьому якомога менше місця.

AirSTREAM Compact – це рішення, спеціально розроблене для шаф управління невеликого розміру, наприклад, таких, що використовуються в спеціальному машинобудівному секторі. На додаток до вищезазначених переваг з використання простору, компактна система має ті самі теплові переваги, що і популярна класична версія AirSTREAM. Завдяки тому, що повітря може циркулювати майже вільно, однорідний клімат економить значну кількість енергії охолодження, а отже, і викидів парникового газу CO2. Ця розширена версія охоплює надзвичайно широкий спектр, від найменшого комутатора до найбільших додатків з декількома областями застосування.

Що ще приніс інженер Хаас компанії Nerling? Наприклад, поточний контрольний блок LOCC, який використовується "у всіх шафах з мережевим адаптером 24 В". Однією з причин цього стала критична ситуація зі стандартними запобіжниками, якої він зазнав в одній зі своїх колишніх компаній. У пошуках гідного запобіжника на 24 В його повністю переконав LOCC Box, також завдяки його змінним можливостям конфігурації.

Отже, це виглядає як справжня командна робота, Nerling будує абсолютно чисті та ідеально кондиціоновані кімнати – а LÜTZE забезпечує чудовий клімат у теперішній компактній шафі управління.
LUTZE