Новини

Яскраві подорожі з LÜTZE на борту

Круїзний оператор Norwegian Cruise Line надає великого значення шикарному відпочинку та неймовірним враженням своїх гостей. Щоб забезпечити яскраві подорожі на бортах своїх лайнерів – знаменита корабельна Meyer заручилась допомогою LÜTZE.


На розкішному круїзному судні Norwegian Joy є багато особливостей, що здатні вразити. Довжина всіх 20 палуб корабля становить 333 метри, а ширина - 41 метр. А в 1925 пасажирських каютах можуть розміститися близько 3900 пасажирів. На борту цього круїзного лайнера знаходяться системи проводки LÜTZE, джерела живлення та десятки кілометрів кабелів LÜTZE. Ці продукти допомагають підкреслити багато особливостей круїзного лайнера Joy.

Для компанії Norwegian Cruise Line надзвичайно важливим є незабутній відпочинок всіх гостей. Саме тому кожна зона корабля включає справді дивовижний дизайн. Справжніми родзинками є особливо просторі казино та торгові зони, а також атріум, ресторани та театр. Вони захоплюють ефективним світлодіодним освітленням та новітніми системами управління. Компанія LÜTZE була залучена до роботи над кабельною системою LSC, кабелями керування та іншими компонентами, такими як джерела живлення.

Компоненти LÜTZE також стали частиною головної риси Norwegian Joy: першого в історії круїзного лайнера треку Go-Kart. На перших двох палубах пасажири можуть змагатися на 230-метровій трасі, яка розташована на висоті 60 метрів над океаном. Це справді пригодницький корабель з усякого погляду.

Електрифіковані замовлення для великих круїзних лайнерів


За останні п’ятнадцять років шляхи LÜTZE та корабельні Meyer часто перетиналися. Їхня перша співпраця стосувалася вбудованої USB-розетки для містка, щоб пілоти могли підключати свої ноутбуки. Переваги кабельної системи LSC справили враження на Meyer Werft. На цих “плавучих містах на воді” потрібні особливо компактні шафи управління через обмежений простір за лаштунками. Адже тут кожен сантиметр має значення.

Замість тісних монтажних панелей на обох бокових стінках, інноваційна система проводки LÜTZE LSC дозволяє розмістити всі компоненти в компактному просторі. При використанні від 30 до 60 шаф керування на кораблі економиться значна кількість місця та ваги. Ще однією перевагою є покращена циркуляція повітря в шафі управління, оскільки в LSC відсутні руйнівні кабельні канали. Це дозволяє створити більш постійний клімат всередині шафи керування, який покращується завдяки підключенню до системи кондиціювання повітря.

Кілометри кабелів


Компанія LÜTZE вже близько семи років виготовляє різні кабелі управління для компанії Meyer Werft, а також для лайнера Aida. Близько 90 кілометрів цих кабелів прокладено вздовж розкішного лайнера для створення спеціальних ефектів. А всього на новому судні використовується близько 2500 км кабелю.

Саме незмінно висока якість, надійність, простота обробки та монтажу матеріалів LÜTZE стали вирішальними аспектами для компанії Meyer. Адже подорожі з LÜTZE ще яскравіші та щонайголовніше – безпечні.
LUTZE