Новини

Компактна проводка з монтажним профілем LÜTZE MS060

LÜTZE постійно розширює портфоліо аксесуарів для систем електропроводки AirSTREAM та AirSTREAM Compact. На додаток до вже доступних профілів для шин MS 40, 80, 100 і 120 мм – відтепер з’явився монтажний профіль на 60 мм, як проміжний розмір.


На основі нових 60-міліметрових монтажних профілів можна встановлювати більш дрібні компоненти, включаючи інвертори, трансформатори й головні вимикачі. І все без втрати простору у верхній частині шафи. Монтажний профіль MS060 повністю ідентичний з наявними монтажними профілями й тому може дуже гнучко використовуватися в модульних електромонтажних системах LÜTZE AirSTREAM і AirSTREAM Compact.

Окрім типової форми профілю AirSTREAM з гладкою поверхнею і дуже сприятливими властивостями для повітряного потоку – монтажний профіль 60 мм має центральний ковзний гайковий канал, засувний тримач для проводів на задній стороні й поглиблення з боків для кріплення захисту крайок. Як і всі монтажні профілі AirSTREAM, MS060 також ідеально адаптований до модульної опорної рейкової системи AirSTREAM SR032 з діаметром отворів 10, 25 та 50 мм.

“Наша мета – залишатися вірними модульному принципу AirSTREAM. Ми хочемо запропонувати нашим користувачам максимально можливий діапазон варіантів з використанням мінімальної кількості профілів”, – ділиться менеджер LÜTZE Міхаель Баутц.

Система електропроводки LÜTZE AirSTREAM пропонує комплексне рішення для вирівнювання клімату всередині шафи управління. Переходьте за посиланням, щоб познайомитись ближче з перевагами роботи AirSTREAM.
LUTZE