Новини

Нові Ethernet-комутатори від LÜTZE

На початку лютого німецька компанія LÜTZE представила 6 нових варіантів комутаторів, або як їх ще називають – світчів. Лінійка включає 5-ти, 8-ми та 16-ти портові світчі зі стандартними швидкостями передачі даних 10/100 Мбіт/с – Fast Ethernet, та з гігабітними швидкостями 1000 Мбіт/с – Gigabit Ethernet.


Некеровані Ethernet-комутатори від LÜTZE пропонують ідеальну продуктивність на рівні з високою надійністю та можливість їх застосування в складних промислових умовах.

Які переваги пропонують нові E-CO комутатори?
  • компактний дизайн моделей, що дозволяє оптимально використовувати простір в шафі управління;
  • розширений діапазон температур від -40 до + 75 ° C; резервне джерело живлення 12-48В постійного струму та 24В змінного струму для забезпечення безперебійної передачі даних;
  • реле тривоги з індикацією, що чітко ідентифікує несправності; захист від електростатичного розряду до 6 кВ;
  • інтелектуальна функція енергозбереження, що залежить від довжини сегменту відповідно до IEEE 802.3az; технологія QoS (Quality of Services), що забезпечує пріоритетність даних, контролює їх затримку та обмежує втрату даних;
  • можливість монтажу на DIN-рейку та стіну.

Комутатори не вимагають будь-яких налаштувань – вони повністю готові до роботи, оскільки працюють в режимі plug-and-play. А це означає, що комутатори поєднуються з будь-якою мережевою інфраструктурою та автоматично визначають підключені порти Ethernet, налаштовуючи максимально можливу швидкість передачі.

Енергозбереження завдяки “Енергоефективному Ethernet (EEE)”
В рамках ініціативи щодо сталого розвитку SkyBLUE компанія LÜTZE розробляє та продає високостійкі та інноваційні рішення. Нові комутатори E-CO пропонують інтелектуальні розширення для створення енергозберігаючих мереж Ethernet. Всі моделі нових 5-ти, 8-ми та 16-ти портових комутаторів LÜTZE – відповідають стандарту “Енергоефективний Ethernet (EEE)” відповідно до норми IEEE 802.3az.

Який результат?
Стабільна економія енергії шляхом автоматичного підлаштування під навантаження мережі.

Більше детально про цю лінійку продукції LÜTZE ви можете знайти в розділі на сайті за посиланням. А ми завжди готові допомогти з вибором відповідної продукції.
LUTZE