По-перше, це нова структура екранування пари жил для передачі даних, що забезпечує кращий контакт з роз'ємами під час збірки. По-друге, пара жил для передачі даних тепер вбудована у тонку внутрішню оболонку, яка покращує загальну стабільність структури кабелю, а також має кращі механічні та електричні властивості.
Нова серія гібридних кабелів постачається як у вигляді кабелю необхідної довжини, так і у зібраному вигляді з роз’ємами. Ці компоненти також сумісні з цифровим інтерфейсом Hiperface DSL від компанії Sick. Цей цифровий інтерфейс заснований на стандарті RS485, зі швидкістю передачі 9,375 Мбіт при частоті передачі близько 10 МГц.
Фахівець з автоматизації LÜTZE підтримує тенденцію до так званих однокабельних рішень з кінця 2014 року і постачає відповідні кабелі, як окремо, так і в попередньо зібраному вигляді. За допомогою цієї технології цифрові дані кодера передаються разом із живленням до серводвигуна в гібридному кабелі.
Головною перевагою для користувачів є спрощена технологія підключення, оскільки зв’язок між перетворювачем частоти та двигуном встановлюється лише за допомогою одного кабелю та одного роз’єму. Однокабельне рішення також дозволяє значно зменшити вагу кабелю і, отже, потребує менше місця для монтажу у буксованому ланцюзі. Крім того, кабельні з’єднання можна зробити меншими.
Виключення окремої лінії підключення для передачі даних, не тільки зменшує витрати на матеріали, а й зменшує кількість джерел виникнення помилок. Відповідно зменшуються зусилля для монтажу та витрати на зберігання.