Новини

LÜTZE: Нові надійні джерела живлення постійного струму 24 В

LÜTZE розширює свій асортимент джерел живлення і додає дві версії потужністю 120 Вт (5 А) і 240 Вт (10 А) до діапазону трифазних компактних джерел живлення 24 В. Новинки мають ККД понад 92%, низькі втрати потужності, невелике нагрівання та відмінне співвідношення ціни і якості. А з допомогою вбудованої функції підвищення потужності можна за короткий термін компенсувати великі пікові навантаження.


Нові блоки живлення мають широкий діапазон вхідної напруги змінного струму 350-575 В, а також допускають паралельну роботу з активним балансуванням навантаження. Завдяки ширині всього 55 мм (а це надзвичайно компактно для даного класу продуктивності) їх можна розмістити в будь-якій електрошафі, навіть в обмеженому просторі.

Два нові трифазні блоки живлення LÜTZE було спеціально оптимізовано задля більшої зручності обслуговування та легкого монтажу. На додаток до технології підключення push-in, що не потребує інструментів, обидва варіанти мають визначені з’єднувальні клеми для точного позначення на принципових схемах та макросах EPLAN. Встановлення пристроїв також надзвичайно просте: вони кріпляться на монтажних рейках TS35 DIN.

На корпусі блоків є QR-коди, які при зчитуванні надають доступ до відповідних документів пристрою. Ще одним плюсом є функція дистанційного керування, яка дозволяє вмикати та вимикати (блокувати) пристрої на відстані, що значно знижує споживання енергії. Данні стану можуть бути зчитані через відповідний вихід стану. А завдяки алюмінієвому корпусу нові блоки живлення LÜTZE добре захищені від механічних навантажень (IP 20).

Наостанок нагадаємо, що блоки живлення LÜTZE Compact мають численні національні та міжнародні сертифікати, зокрема CE, UKCA, UL 61010-1 та UL 61010-2-201.

Компоненти LÜTZE в eShop  
LUTZE