Новини

LÜTZE: Оновлення лінійки LCIS

LÜTZE розширює лінійку добре відомих реле LCIS такими варіантами:
  • Релейний модуль LCIS2 з 1 і 2 перемикальними контактами.
  • Релейний модуль LCIS3 з 4 перемикальними контактами.

Нові варіанти реле альтернативно доступні на 12В та 24В постійного струму, а також на 115В змінного або 230В постійного струму.

Релейні модулі LCIS2 з 1 і 2 перемикальними контактами й LCIS3 з 4 перемикальними контактами є новими в цій лінійці. Два нових релейних модулі LCIS також дуже добре підходять для використання в різних галузях промисловості. Завдяки дуже невеликій загальній глибині (менш як 76 мм) нові реле LCIS також можна використовувати в розподільчих коробках розміром менше ніж 80 мм. А завдяки невеликій габаритній ширині - 15,9 мм для LCIS2 та 31 мм для LCIS3 - нові модулі займають місце навіть у вузьких шафах керування.

Реле LCIS можна маркувати індивідуально та чітко, використовуючи елементи для маркування різних розмірів та кольорів. Швидке підключення проводів без інструментів із подвійними клемними зʼєднаннями можливе за допомогою роз'ємів push-in. Всі кабелі можуть бути швидко від'єднані за допомогою кнопки. Кожне вставне з'єднання має вільно доступний тестовий отвір діаметром 2 мм. Це забезпечує надійне відстеження сигналу.

*Серія компактних інтерфейсних систем LÜTZE LCIS вже багато років є сімейством промислових реле, які можуть робити більше, ніж «просто» перемикати, а саме - вимірювати, контролювати й регулювати. Тим часом компоненти LCIS створюють оптимальний зв'язок з польовим рівнем як квазістандарт у шафі керування. Крім релейних і напівпровідникових релейних модулів, серія систем LÜTZE LCIS включає широкий спектр ізоляційних перетворювачів.
LUTZE