Новини

Модульна рейкова система AirStream. Більша гнучкість конструкції шафи керування

Модульна рейкова система, що забезпечує високий ступінь гнучкості та спрощений монтаж рами, відтепер розширює перевірену систему проводки AirStream від Lütze.

Нова система кріплення AirStream підходить для користувачів, які хочуть встановити монтажну раму на місці самостійно, швидко та легко. Для цього інженери Lütze розширили модульну систему із заданими довжинами та стандартизованими розмірами сітки, що відповідають діаметру отворів 10 мм, 25 мм та 50 мм.

Більше свободи дій


Монтажна рейкова система AirStream пропонує нову більшу глибину (до 12 мм), що особливо корисно для спеціальних шаф. Монтажні направляючі також пропонують значно більшу гнучкість для подальшого складання пристрою: між встановленими модулями можна розмістити додаткові модулі за допомогою поворотних гайок.

Крім того, середини рамок можна залишити вільними для подальшого обладнання. На додаток до спеціального кромкового захисту, який акуратно закриває монтажну рейку на кінцях, розроблені нові кронштейни, що відповідають системі кріплення рейок.

Ці кронштейни дозволяють економити простір для встановлення перемичок на всю ширину рами. Нові монтажні рейки сумісні з кріпленням рейки VPsym, яка випробовувалась протягом багатьох років, завдяки чому обидві системи можна використовувати паралельно.

Швидкий монтаж


Головною перевагою нової модульної системи AirStream є економія часу при монтажі рами. За словами виробника, практичні випробування доводять економію часу до 50 відсотків при остаточному монтажу. Збірка гнучка та інтуїтивно зрозуміла на основі заданого макета.

Без додаткових вимірювань та свердління модулі можна розміщувати та фіксувати за допомогою кронштейнів або EMV-профілів, а також за допомогою розсувних гайок. Для складання рами не потрібен ні монтажний стіл, ні спеціальні інструменти. Її навіть можна зібрати на підлозі майстерні.

Для закріплення рами в шафі доступні спеціальні кронштейни-перехідники та гнучкі гвинти, які залежно від обставин спрощують монтаж рами.

Все сертифіковано


Монтажні рейки AirStream виробляються за допомогою процесу профілювання, високоякісна листова сталь обробляється на багатьох етапах і створюється нова структура. Модулі DIN-рейки мають хороші властивості з точки зору сили струму, опору і заземлення на всій довжині. У порівнянні з класичною монтажною плитою, рама AirStream з новими монтажними рейками, забезпечує перевагу у вазі близько 8 кг.

Нова монтажна рейкова система AirStream має всі випробування та сертифікації промислового використання щодо таких параметрів, як вібраційний удар, корозія та їдкий газ.
LUTZE