Новини

LUTZE SUPERFLEX - довговічність, надійність та виняткова гнучкість

LÜTZE SUPERFLEX® є втіленням орієнтованої на якість інженерії та продукції найвищої якості для машинобудування та механізації. Часто проводка є причиною передчасних виходів з ладу та позапланових простоїв виробничих ліній! Радіус вигину, відстань переміщення, швидкість та прискорення призводять до ранньої загибелі деяких кабелів у буксованих кабельних ланцюгах.

Ось чому LÜTZE розробила кабельну лінійку LÜTZE SUPERFLEX® призначену саме для використання у кабельних ланцюгах. Найкращі електричні характеристики, а також термін служби до мільйонів циклів вигину гарантуються завдяки інноваційній конструкції, високоякісним матеріалам та сучасним виробничим процесам.

Маркування “LÜTZE SUPERFLEX® Connected” є свідченням того, що інженери, які цінують якість, ретельно вибирали та проєктували кабелі для рухомих систем.

Також важливо відзначити що, зазвичай, кабелі LÜTZE SUPERFLEX® мають менші у порівнянні з конкурентами діаметри, а отже мають меншу вагу що найкращим чином впливає на експлуатаційні характеристики. Тому, при виборі необхідного кабелю, важливо не тільки порівнювати кількість кабельних діаметрів (наприклад, 4xD), а рахувати фактичне значення радіусу вигину у міліметрах.

LUTZE SUPERFLEX connected logo


LUTZE пропонує багато особливо гнучких кабелів, що призначені для використання при постійному русі та вигині у буксованих кабельних ланцюгах.

Кабелі LUTZE SUPERFLEX® та LUTZE SUPERFLEX® PLUS складаються з контрольних кабелів, кабелів для живлення двигунів, кабелів передачі даних (електронні кабелі) та кабелів для інформаційних мереж.

LUTZE SUPERFLEX® N розроблені для середніх та великих навантажень в коротких або середніх за довжиною ланцюгах. Вони пропонуються в варіанті з ізоляцією жил з ПВХ або TPE та зовнішньою ПВХ оболонкою.

LUTZE SUPERFLEX® PLUS PUR розроблені для найбільших навантажень або для великих шляхів переміщення. Це стає можливим завдяки використанню першокласних матеріалів, таких як TPE або поліуретан в ізоляції жил та оболонці.

Усі особливо гнучкі кабелі вимагають спеціального поводження при обробці та монтажі, що відрізняються від поводження зі стандартними контрольними кабелями. Для того аби гарантувати найдовший можливий життєвий цикл таким кабелям, треба дуже суворо дотримуватися цих монтажних процедур.

Таблиця нижче демонструє параметри використання ти фактичні цикли експлуатації у незалежних тестах. Кількість циклів вигину може порівнюватися виключно якщо беруться до уваги усі інші параметри, що є взаємопов'язаними. Оцінка "мільйон циклів вигину" є не релевантною, якщо не відомі інші параметри, такі як довжина переміщення, прискорення та радіус вигину.
Таблиця особливо гнучких кабелів LUTZE для буксованих кабельних ланцюгів
LUTZE