Новини

Кабельний вхід LÜTZE – гнучка, адаптована система кабельного вводу Cablefix One

Нова система вводу кабелю Cablefix One від LÜTZE пропонує промисловим користувачам найбільш гнучке рішення для вводу кабелів у шафи керування. Технічним підґрунтям є попередньо налаштовані ущільнювальні вставки, зроблені за принципом "цибулевого кільця", які можуть бути індивідуально адаптовані від 5 до 29 мм в залежності від діаметра кабелю.

Замість великої кількості окремих елементів з безліччю різних артикулів, на складі має зберігатися лише один комплект LÜTZE. Таким чином, витрати на закупівлю та зберігання значно зменшуються.

На практиці нова система кабельного вводу Cablefix One вражає зручністю користування, економією простору та скороченням часу на монтаж. Система також підходить для попередньо змонтованих кабелів з конекторами та роз'ємами.

Cablefix One має рівень захисту IP65, забезпечує зняття нагрузки навантаження згідно з EN 62444, сертифікований UL відповідно до 4X і повністю виготовлений з вогнезахисних матеріалів.

Монтаж системи кабельного вводу Cablefix One дуже простий і вимагає лише кілька кроків. Кабелі просуваються через лицьову сторону просувної рами системи вводу та виріз у шафі керування. Потім закріплюється рама. Залежно від діаметра кабелю видаляються непотрібні елементи ущільнювальної вставки та ущільнювальна вставка фіксується на кабелі. Нарешті, притискна пластина рами та передня рама монтуються та надійно прикручуються.
LUTZE