Новини

LÜTZE SUPERFLEX® Plus випробовується в суворих умовах

Міжнародний аеропорт Пітсбурга використовує стаціонарне обладнання для захисту від обмерзання літаків перед зльотом. Надійність цього обладнання має вирішальне значення для підтримки графіку поїздок для тисяч мандрівників щодня. Устаткування для розморожування має розширювану стрілу, здатну охопити кожну частину літака під час його просування. Поєднання постійного руху, суворого зимового клімату та постійного розпилення рідини для обмерзання випробують на міцність будь-який компонент у такому застосуванні.

Стріли протиобледеніння в міжнародному аеропорту Пітсбурга мали гнучкі кабелі, встановлені в ланцюгах перетягування, які рухаються разом зі стрілою. Ці кабелі не витримували постійних рухів та суворих умов, і тому їх періодично міняли. Іноді кабелі виходили з ладу саме тоді, коли вони були найбільше потрібні під час операції антиобледеніння.

У 2006 році місцева група технічного обслуговування вирішила підвищити надійність кабельних ланцюгів та проконсультувалася з компанією LUTZE Inc. Після первинного розгляду заявки LÜTZE рекомендувала змінити кабелі на LÜTZE SUPERFLEX® Plus, а також провела навчання з правильних процедур поводження та монтажу для кабелів для безперервного руху. Ми раді повідомити, що ці кабелі LÜTZE SUPERFLEX® Plus з того часу все ще використовуються. Використання кабелів LÜTZE SUPERFLEX® Plus значно покращило термін служби та надійність анти-обмерзаючих стріл.


Чудова конструкція та якість кабелів LÜTZE SUPERFLEX® Plus запропонували стійке довгострокове рішення, що значно покращило час простою під час експлуатації та зменшило витрати на обслуговування та робочу силу.

Кабелі LÜTZE SUPERFLEX® Plus в першу чергу були розроблені для використання в машинах, що швидко рухаються, таких як кабельні ланцюги, в автоматизованих виробничих системах. Чудова продуктивність кабелів LÜTZE SUPERFLEX® Plus також показує їх універсальність у багатьох інших сферах використання.
LUTZE