Новини

LÜTZE: Нове покоління LOCC-Box

LÜTZE продовжує оптимізувати успішне сімейство своїх регуляторів струму LOCC-Box. Що нового принесла ця модернізація? Скажемо коротко – багацько всього. Нумо дізнаватись більше.


LOCC-Box (LÜTZE Overload Current Control) вже давно став квазістандартом у багатьох шафах управління щодо контролю навантаження та короткого замикання. Все завдяки своїй запатентованій поведінці — LOCC-Box дозволяє створювати селективні джерела живлення. У разі помилки відключаються лише несправні ланцюги, решта продовжують функціонувати. Система зберігає помилки й цим запобігає повторення тієї ж несправності при наступному включенні. Інформація про помилки передається до різних систем польових шин або за допомогою апаратного забезпечення, або через шлюз.

Які ж вдосконалення отримала система регуляторів струму LOCC-Box?
  • Покращена технологія Push-In пропонує значно ширший калібр затиску;
  • Безпроблемне з'єднання — тепер можливе підключення провідників перетином від 0,25 до 2,5 мм2 як з наконечниками та без них;
  • Все важливе — тепер блакитне! Ергономічно розташовані сині контакти, актуатори блакитного кольору та кришка для них;
  • Нове пружинне кріплення для монтажу на DIN рейку;
  • Зменшена загальна висота, зверху - на 3 мм, знизу - на 4 мм;
  • Додаткові світлодіодні функції, що вказують на різницю між цільовими та фактичними налаштуваннями;.
  • Додатковий випробувальний отвір 2 мм для вимірювальних приладів.

Інструменти в сторону! Модернізація дозволяє повністю без інструментів встановити LOCC-Box у шафу керування. Відтепер корпус LOCC-Box на 8 мм тонший, що створює ще більше простору та вільний потік повітря у шафі управління. А новий пружинний механізм значно покращує фіксацію – завдяки цьому LOCC-Box дуже надійно “сидить” на DIN-рейці.

Окрім цього, нові модулі LOCC-Box сумісні з усіма попередніми моделями та аксесуарами.
LUTZE