Новини

LUTZE: Система електропроводки AirSTREAM на хімічних заводах

Система електропроводки AirSTREAM користується великою популярністю у цілому світі. Одним з користувачів цієї системи на своїх об'єктах – є хімічна корпорація Dow.


Dow? Думаєте, що до цього ніколи не чули про цю компанію? А якщо ми скажемо, що Dow є частиною нашого повсякденного життя? Наприклад, в інноваційному упакуванні для харчових продуктів і в холодильних установках. В прекрасно амортизованих підошвах кросівок і зручних матрацах або автомобільних сидіннях. В стійкій косметиці. В надійних з'єднаннях і ущільнювачах побутової, електричної й садової техніки. Та, навіть, в рідинах сонячних систем на дахах. Корпорація Dow пропонує клієнтам широкий спектр науково обґрунтованих продуктів та рішень у швидкорослих секторах, таких як пакування, інфраструктура і споживчі товари.

Використовується у всьому світі впродовж останніх десяти років


Компанія Dow опирається на 125-річну традицію та управляє 109-ма виробничими майданчиками в 31 країні з чисельністю персоналу близько 36 500 людей. У Німеччині у Dow 10 виробничих майданчиків, найбільший з яких знаходиться в місті Штаде в Нижній Саксонії. І хоча штаб-квартира компанії знаходиться в США, саме Штаде є центром стандартів для так званих глобальних центрів управління – серцем кожного виробничого підприємства. І LÜTZE тут є справді надійним партнером: протягом останніх десяти років компанія Dow встановлювала монтажні рами LÜTZE LSC-B в шафи управління в глобальних центрах. А після закінчення виробництва LSC, корпорація Dow вирішила перейти на нову розроблену систему електропроводки AirSTREAM, яка отримала остаточне схвалення для використання у всьому світі.

Переконливе рішення для електропроводки


Безканальна система електропроводки AirSTREAM значно перевершує концепцію класичної монтажної пластини. А фактори, які були важливі для Dow, включають:
  • значно зменшену потребу в просторі;
  • велику гнучкість;
  • зручну прокладку кабелю, для якої не потрібні кабельні канали.

За словами представників компанії Dow, ця система робить шафу управління надзвичайно добре організованою – тут до всього можна легко дістатися. Наприклад, для проведення вимірювань або усунення несправностей, оскільки електропроводка в AirSTREAM проводиться спереду. Завдяки продуманій простій конструкції досягається вищий рівень стандартизації. Це гарантує надійну і послідовну конструкцію і, звичайно ж, окупається при встановленні більш ніж на 100 об'єктах по всьому світу. Ще однією перевагою є простий процес замовлення: LÜTZE упаковує раму і комплект аксесуарів під одним номером і доставляє їх по всьому світу – в результаті на кожному об’єкті все надійно працює.

Вагомі дрібниці


До речі, про аксесуари: для Dow ці дрібниці мають неабияке значення. Широкий і недавно збільшений асортимент продукції став однією з причин переходу на AirSTREAM. Зокрема, в асортименті з’явилась спеціалізована змінна гайка. Її рельєфна головка утворює плоску поверхню між стрижнем і гайкою, що робить її ідеальною для кріплення компонентів з фіксатором. Іншими актуальними аксесуарами для Dow є дротові тримачі для чіткого сортування кабелів на тильній стороні та джгутів заземлення. Рама AirSTREAM має профілі з подвійною порожнистою камерою для дотримання вимог просторового поділу при монтажі іскробезпечних ланцюгів.

“Якщо не можна зробити краще, навіщо взагалі це робити?” Лютце застосував цей передвиборчий лозунг Герберта Х. Доу, засновника компанії Dow, коли винайшов проводку для шаф управління. І ми цілком погоджуємось із цим. А ще більше деталей про переваги системи електропроводки AirSTREAM дізнавайтесь тут
LUTZE