Новини

FABER та HENGTONG GROUP: Оптоволоконне партнерство

HENGTONG GROUP - є одним з найбільших у світі виробників оптичних волокон та кабелів. Компанія входить до ТОП-3 світових виробників оптично-волоконних засобів зв'язку та постачає майже 15% від обсягу міжнародного ринку.

У складі HENGTONG GROUP понад 80 компаній та холдингів (3 з яких є учасниками Шанхайської, Гонконзької та Індонезійської фондових бірж), а також 11 виробничих центрів, що базуються в Європі, Південній Америці, Південній Африці, Південній Азії та Південно-Східній Азії (за межами Китаю). Компанія має регіональні представництва у 30 та постачає продукцію у понад 140 країн світу.


З 2019 року HENGTONG GROUP розпочали співпрацю з одним з наших партнерів - німецькою компанією Klaus FABER AG (про неї ми розповідали в одній з наших попередніх публікацій) у галузі волоконно-оптичних кабелів.

Перші пів року співпраці виявились успішними для обох компаній. І вже у січні 2020 року HENGTONG GROUP та Klaus FABER AG підписали угоду про стратегічне співробітництво та офіційно закріпили партнерство щодо дистрибуції кабелів. HENGTONG GROUP уповноважила Klaus FABER AG бути офіційним місцевим дистриб'ютором оптоволоконних виробів в Німеччині, Австрії, Швейцарії та на інших стратегічних ринках.

«Завдяки великій підтримці та локальному сервісу Klaus FABER AG, HENGTONG GROUP має можливість надавати більш якісні послуги клієнтам. Ми пишаємося тим, що маємо такого надійного партнера як Klaus FABER AG, і віримо, що зможемо створити блискуче майбутнє разом», - зазначає Девід Тан, президент HENGTONG INTERNATIONAL INDUSTRIAL GROUP.

«Я вражений технічними навичками та цінностями групи HENGTONG GROUP - говорить Кай Тейл, директор з глобальних продажів та керівник підрозділу широкосмугових телекомунікацій Klaus FABER AG. HENGTONG GROUP, безумовно, є провідним виробником оптичних волокон та волоконно-оптичних кабелів. Ми пишаємось тим, що є їх стратегічним партнером».

Наразі FABER є одним з найсильніших партнерів з точки зору логістики в Європі. Два надсучасні логістичні центри та складські запаси із загальним бюджетом в 100 млн євро є беззаперечним тому доказом. Велика кількість продукції доступна клієнтам компанії безпосередньо зі складу, що дозволяє забезпечити термін доставлення від 24 до 72 годин у Європейському Співтоваристві. Крім того, завдяки клієнтській службі Klaus FABER AG може постачати необхідні товари відповідно до вимог замовника щодо розмірів, функцій та потреб застосування.

Варто відзначити, що окрім оптично-волоконних кабелів Klaus FABER AG пропонує клієнтам широкий асортимент продукції, зокрема контрольні кабелі, кабелі передачі даних, кабелі для краново-підйомного обладнання тощо.

А якщо вам цікаво дізнатися, що собою являє оптичне волокно, про це ми вже розповідали в одній з наших попередніх публікацій.
FABER