Новини

Стандартні контрольні кабелі YSLY, YSLCY та YSLYCY

Розповідаємо про популярні продукти серед сімейства контрольних кабелів. Розглянемо детальніше їх будову, позначення та задачі, які вони здатні вирішити.


Стандартні контрольні кабелі YSLY, YSLCY та YSLYCY підходять для різноманітних промислових середовищ. Це кабелі у ПВХ-оболонці, що розраховані на напругу 300/500В або 600/1000В, і серед них є як екрановані, так і неекрановані. Про всі ці типи ми сьогодні й розповімо.

Кабелі мають цифрове маркування жил – OZ/JZ, та кольорове маркування - OB/JB. OZ та OB позначають кабелі, які не мають жовто-зеленої захисної жили, а JZ та JB відповідно мають її.

Поміж неекранованих кабелів ми пропонуємо такого типу, як YSLY та YSLY 600.

Контрольний неекранований кабель YSLYЦе гнучкі кабелі у ПВХ-оболонці для рухомого використання та для фіксованого монтажу. Для постійного зовнішнього використання YSLY не підходять, оскільки не є стійкими до ультрафіолету.

Кабелі типу YSLY використовуються там, де потрібно передавати живлення, імпульси, дані або сигнали – вони розраховані на напругу 300/500 В. Між YSLY-JZ / YSLY-OZ та YSLY-JB / YSLY-OB є відмінність у маркування жил. У JZ / OZ чорні жили з цифровим маркуванням. У JB / OB кольорові жили відповідно до стандарту DIN VDE 0293.

Контрольний неекранований УФ-стійкий кабель YSLY 600YSLY 600 доступний як з цифровим, так і з кольоровим маркуванням жил. Кабель має стійкість до УФ-випромінювання і тому підходить для зовнішнього використання. Його особливістю також є те, що він розрахований на напругу 600/1000В.

Контрольний екранований кабель YSLСYYSLСY – це екрановані кабелі економічної версії, без внутрішньої оболонки. Використовуються вони переважно для внутрішнього монтажу, адже вони не стійкі до УФ-випромінювання. Ці кабелі доступні у двох варіантах з номінальною напругою 300/500В. JZ з жилами чорного кольору з друкованими цифрами та жовто-зеленим захисним провідником. У OZ захисна жовто-зелена жила відсутня.

Контрольний екранований кабель YSLYСYYSLYСY виконані з тонкодротових жил, з додатковою внутрішньою та зовнішньою оболонкою з ПВХ та доступні з різним типом маркування жил – цифровим або кольоровим. Вони набагато простіші в обробці екрану при монтажі саме завдяки додатковій внутрішній оболонці, але мають, звичайно, більший зовнішній діаметр, у порівнянні з відповідним кабелем типу YSLCY.

Контрольний екранований УФ-стійкий кабель YSLYCY 600YSLYCY 600, розрахований на напругу 600/1000В, є стійким до УФ-випромінювання і підходить як для внутрішнього, так і для зовнішнього використання. Економічної версії екранового кабелю на 0,6/1 кВ немає, бо це не можливо з точки зору цього класу напруги.

І ще дещо


Ще однією версією серед контрольних кабелів є YSLYSY-JZ/-OZ в прозорій ПВХ-оболонці зі сталевим плетінням. Це додає кабелю механічного захисту, але не захищає від ЕМС.


Детальні характеристики цих контрольних кабелів та інших ви знайдете за посиланням.

Потрібна допомога у виборі правильного кабелю? Наші спеціалісти завжди раді відповісти на всі ваші питання.
FABER