Новини

Prysmian Trommelflex® PUR-HF: гнучкий поліуретановий кабель для намотування

Коли потрібно розв’язати складні кабельні задачі — з’являються продукти здатні їх вирішити. Й сьогодні поговоримо саме про такий продукт для галузі кранів та підйомного обладнання від світового виробника Prysmian Group — кабель Prysmian Trommelflex® PUR-HF.


Максимально компактні розміри (до 30% менше аналогів) зі збереженням на високому рівні всіх показників та знижена вага до 40 % завдяки вдосконаленій технології – це те, що виділяє кранові кабелі від Prysmian Group. Вони відмінно справляються з експлуатацією у важких умовах, стійкі до багаторазових згинань та фізичних стирань.

Кабелі типу Trommelflex® PUR-HF являють собою намотувальні з'єднувальні та контрольні кабелі з багатодротовими жилами та ізоляцією з поліестеру. Крановий кабель Prysmian TROMMELFLEX PUR-HF низької напруги (0,6 - 1 кВ) має високу стійкість до механічних навантажень та є вогнезахисним згідно з VDE 0482-332-1-2. Спеціальні матеріали оболонок кабелю забезпечують йому можливість застосування під водою (на глибині до 50 м) та стійкість до УФ-променів. Завдяки хорошій стійкості до ультрафіолету та вологи, кабель Trommelflex® PUR-HF підходить для внутрішнього та зовнішнього використання.
Цей поліуретановий кабель відрізняється високою стійкістю до мастил і є ідеальним для барабанного застосування. Швидкість барабана і відповідно намотування кабелю доходить до 180 м/хв.

Де використовується Prysmian TROMMELFLEX PUR-HF?

Безгалогеновий барабанний кабель з захистом від скручування використовується в підіймальних механізмах, для транспортного обладнання й конвеєрних системах. Також він знаходить своє застосування в сільськогосподарських машинах, пересувних моторах, тягових двигунах за умов високих механічних навантажень.

Дана модель призначена для намотування на циліндричні та односпіральні котушки й може також застосовуватися на фестонних системах.

Якщо ви шукаєте з'єднувальний або намотувальний кабель управління в підіймальних пристроях і транспортних машинах для важких механічних навантажень – Prysmian TROMMELFLEX PUR-HF саме те рішення.
FABER