Новини

FABER - доступний кабель з Німеччини

Вже понад 70 років компанія Klaus Faber AG постачає різноманітні кабелі для різних галузей промисловості та на різні ринки. Бо цю компанію цінують за ноу-хау, орієнтацію на обслуговування та абсолютне дотримання термінів доставки.


До її асортименту входять:
  • Гнучкі промислові кабелі
  • Кабелі для буксованих ланцюгів
  • Кабелі для фіксованого монтажу та монтажні проводи
  • Телекомунікаційні кабелі
  • Кабелі передачі даних і LAN кабелі
  • Оптоволоконні та коаксіальні кабелі
  • Кабелі для систем безпеки Е30 або Е90
  • Силові кабелі від 1 кВ до 30 кВ
  • та багато інших типів.

Підприємство сертифіковане відповідно до ISO 9001, а його продукція є еталоном надійності й довговічності, має високі технічні характеристики, відмінно працює в складних умовах експлуатації, а також сертифікована відповідно до різних національних та міжнародних стандартів, як VDE, UL, CSA тощо.

У своїй роботі компанія базується на беззаперечних традиціях та цінностях, які є основою її політики та успіху. Лояльність та справедливість до своїх клієнтів та партнерів, на думку керівництва Klaus FABER AG, є найкращою основою для ділових відносин.

Один зі складів компанії, який розташований в місті Фіхтенау, Німеччина, - найбільш високотехнологічний в Європі. Він має автоматизовані лінії, які помітно спрощують логістику й скорочують час на підготовку партій товару до відвантаження.

Загальна площа складських потужностей FABER сягає 164 000 м², з них 25 300 м² - обладнані площі для зберігання кабельно-провідникової продукції в закритих приміщеннях. Приблизно 31 500 складських позицій – це стелажне зберігання.

На складах компанії зберігається понад 4000 позицій кабельно-провідникової продукції, а щоденне відвантаження товару становить близько 600 тонн. Сумарна довжина проводу і кабелю на складі становить понад 85 000 кілометрів, а вага міді складає 12-15 тисяч тонн.

Компанія постачає продукцію у різні країни світу, отримуючи найвищі оцінки за надійність доставлення та дотримання термінів постачання, і з задоволенням допомагає у розв'язанні проблем клієнтів, що виникають внаслідок різноманітних вимог та обставин.

Кабелі від Klaus FABER AG - це найвища якість за прийнятною ціною. Інженери компанії постійно наполегливо працюють над підвищенням якості продукції, піклуючись водночас про збереження оптимального рівня цін.
FABER