Новини

Klaus Faber: Розумні рішення, блискучі перспективи

Будь то швидкий інтернет чи поновлювані джерела енергії, електронна мобільність чи продумані концепції для складів та логістики: глобальний дистриб'ютор кабелів змінився. Сьогодні Klaus Faber задає нові тенденції в багатьох сферах бізнесу.Від кабельного дистриб’ютора до системного провайдера


Історія успіху Klaus Faber AG розпочалася в 1950 році, і ось вже понад 70 років компанія є одним з провідних постачальників у галузі кабельної та електромонтажної промисловості. А починалось все у Німеччині з гуртового постачання освітлювального та електричного обладнання – тоді торгівля кабелями була лише початком шляху.

Одразу після стратегічної перебудови Klaus Faber AG перетворилася в постачальника інноваційних систем. “Ще з самого початку ми звернули увагу на те, що ж з’єднує передню та задню частини кабелю. Так у нас й з’явилися роз'єми, розподільні коробки та багато різноманітних інноваційних технологій”, – розповідає Йоахім Чабанський, генеральний директор Klaus Faber AG.

Сьогодні компанія пропонує широкий спектр інтегрованих послуг в області інфраструктури, кранів і підіймачів, а також телекомунікаційні лінії передачі даних. До прикладу, один з основних акцентів компанія ставить на розширення мережі 5G завдяки оптоволоконним кабелям.

Значний крок в області інноваційних інфраструктурних рішень Faber зробили із запуском на ринок рішення для мобільного електропостачання на основі відновлюваних джерел енергії. “Завдяки цьому, коли у майбутньому ми доставимо замовнику не тільки наші кабелі та проводи, а й енергопостачання в формі “невеликої електростанції” – ми як постачальник надамо повне рішення”, – ділиться Йоахім Чабанським.

Мобільні сонячні контейнери для регіонів з автономним енергопостачанням


Ще одним не менш цікавим напрямом роботи компанії є створення мобільних контейнерів сонячних батарей. Цей продукт призначений для задоволення зростального попиту на енергію в регіонах з автономним енергопостачанням. Адже вже сьогодні у багатьох регіонах все частіше використовуються поновлювані джерела енергії аби зменшити залежність від викопного палива.

Раніше, можливість забезпечення CO₂ нейтрального енергопостачання не завжди була доступною. Часто бувало, що інженерні роботи з встановлення на місці просто не можливо було виконати або ж час установки поновлюваних джерел енергії був занадто довгим. Тож відповіддю на потреби у мобільному енергії в усьому світі стала мобільна енергосистема Faber, що випускається серійно. Вона функціонує за принципом plug-and-play й готова приступити до роботи менш ніж за одну годину в будь-яких кліматичних умовах.

Розумна логістика. Досвідчена і водночас гнучка.


Важливим фактором успіху Klaus Faber AG є логістика. На своїх логістичних складах компанія зберігає близько 75 000 км кабелів й проводів вартістю близько 100 мільйонів євро на площі 164 000 м². В той самий час компанія має у своєму розпорядженні одним з найбільших в Європі складів силових та оптоволоконних кабелів. Миттєва доступність продукції, надзвичайна різноманітність товарів та типове для Faber дотримання термінів становлять основу концепції компанії.

“Нас відрізняє те, що ми першими зможе доставити продукцію з величезного складу, в найкоротші терміни, та ще й необхідної довжини. Зазвичай наші клієнти отримують товар впродовж 48 годин – в якій точці Німеччини вони б не знаходились”, – пояснює Йоахім Крімель, член правління Klaus Faber AG. Багато клієнтів по всьому світу покладаються на наші логістичні концепції, спеціально розроблені для їх потреб, тому що грамотне планування та гнучкі рішення є вирішальними факторами успіху.

А тим часом ви теж можете переконатись в гнучких та якісних рішеннях від Klaus Faber. Більше інформації ви знайдете у наших онлайн-каталогах.
FABER