Новини

Кабелі FABER для нової системи берегового електроживлення у Норвегії

Нещодавно відбувся перший тест під’єднання круїзного лайнера AIDAmar до берегової електростанції у порту Берген. Це стало знаковою подією для “зеленого” переходу і саме FABER став одним з важливих учасників цієї нової віхи.


Бергенський порт є одним з найбільших круїзних портів у Північній Європі й активно працює над розробкою інноваційних та стійких рішень, щоб стати портом без викидів. Впровадження берегової електростанції зробить Берген першим портом за межами Німеччини, де круїзні лайнери AIDA зможуть використовувати берегове живлення.

“Ми в Klaus Faber AG дуже пишаємося тим, що поставили берегові силові кабелі для системи управління кабелем у порті Берген”, – ділиться керівник з гірничобудівної промисловості FABER.

Klaus Faber є надійним постачальником берегових силових кабелів, терміналів та розподільних коробок відповідно до IEC 80005-1 та IEC 80005-3. Компанія може запропонувати як одножильні, так і багатожильні силові кабелі для буксованих ланцюгів та для намотування в системі HVSC. Для нової ж системи живлення у Бергенському порту Faber поставляли силові кабелі відповідно до IEC 80005-1.

Вже згодом має відбутись другий тест за участі корабельного судна AIDAmar, і якщо все піде з планом – то Бергенова берегова електростанція запрацює на повну.
FABER