Новини

Кабелі FABER для краново-підйомного обладнання

Faber Kabel пропонує своїм клієнтам широкий асортимент продукції - понад 17 000 найменувань, серед яких велику групу складають кабелі для кранів, фестонів та для використання у різному підіймальному обладнанні. І оскільки основна концепція компанії - це безпосередня доступність товарів зі складу, кранові кабелі також дуже широко представлені саме як складська номенклатура.

Окрім продукції під власним брендом, у крановому асортименті FABER можна зустріти також кабелі інших відомих виробників, таких як NEXANS, Prysmian, TRATOS.

Отже, розглянемо деякі з поширених типів таких кабелів.

Гумовий кабель для намотування NSHTÖU (NSHTOEU)

Застосовується як кабель для живлення та керування в підйомниках, конвеєрних та транспортних системах для важких механічних навантажень. Цей кабель підходить для частого змотування й розмотування на барабан з одночасним скрученням і розтягненням або волочіння у приміщеннях, воді та назовні. Завдяки своєму неопреновому зовнішньому покриттю кабель несприйнятливий до озону, радіації, мастил, кислот, жирів, бензину, розчинників і хімічних реагентів.

Гнучкий безгалогенний кабель Prysmian Trommelflex PUR-HF

Використовується як силовий кабель та контрольний кабель в підіймальних пристроях й установках, а також транспортних машинах для важких механічних навантажень. Кабель стійкий до впливу мастил. Завдяки хорошій стійкості до ультрафіолету та вологи кабель можна використовувати як в приміщенні, так і на відкритому повітрі, та у воді на глибині до 50 метрів.

Гумовий кабель для намотування (вертикальний) TRATOSLIGHT® VRDB FO

Застосовується головним чином для роботи з вертикальними барабанами. Окрім основного призначення також може бути придатний для спредерних корзин і систем натягу. Модифікація з маркуванням FO виготовляється на замовлення і являє собою стандартне виконання в комбінації з 6-24 інтегрованими оптичними волокнами (тип волокна 62,5/125, 50/125 або одномодове Е9/125).

Кабель для намотування Faber® Reelingflex

Барабанний кабель із зовнішньою оболонкою з поліуретану для використання в гірничій та будівельній сферах. Призначений для підключення до електроживлення всіх видів підвісного обладнання та транспортних засобів, що використовуються в кар'єрах та масштабних будівельних роботах. Для застосування на гірничих та фрезерних підприємствах, будівельних заводах, промисловості. Завдяки гумовій ізоляції кабель можливо застосовувати як у приміщеннях, так і назовні.

Кабель Prysmian Festoonflex PUR-HF для фестонних систем

Силовий екранований кабель для дуже високих механічних вимог в рухомому обладнанні, частих вигинів, особливо для використання у фестонних системах, на рухомих частинах машин, конвеєрних установках. Підходить для сухих і вологих приміщень, а також для зовнішнього використання. Кабель підходить для постійного використання у воді на глибині до 50 метрів.

Кабель Faber® LIFT-2S Plus

Цей кабель, що має у структурі 2 сталевих троса, призначений для підвісу контрольних ламп або пультів керування. Максимальна довжина підвішування може складати до 80 метрів.

Більше інформації про ці та інші кабелі для застосування у крановому та підіймальному обладнанні ви знайдете у нашому онлайн-каталозі на сайті, який ми активно поповнюємо.
FABER