Новини

Родина контрольних кабелів для частотних перетворювачів

Цього разу хочемо познайомити вас з типами кабелів, які призначені для використання з частотними перетворювачами. До цих типів в нашому асортименті належать такі групи продуктів, як 2YSL(St)CYv, 2XSL(St)CYv та 2XSL(St)CHv DB.

Розгляньмо їх будову та позначення.


Фактично, кабелі типу 2XSL(St)CYv та 2XSL(St)CHv DB прийшли на заміну кабелів типу 9YSLCYK-JB. У нових конфігураціях електричні кабелі здатні підтримувати більш високу потужність струму, ніж попередня модель. Це стало можливим завдяки спеціальній ізоляції провідників зі зшитого поліетилену (позначення "2X" на початку), яка дозволяє кабелям 2XSL(St)CYv та 2XSL(St)CHv DB витримувати температуру на жилі до 90°С.

Кабелі типу 2YSL(St)CYv мають ізоляцію жил з поліетилену (позначення "2Y") та призначені для максимальної температури на жилі до 70°С.

Усі версії цих кабелів мають конструкцію з подвійним екраном з алюмінієвої стрічки (позначення "(St)") і лудженої мідної оплітки (позначення "С") – що значно полегшує дотримання електромагнітної сумісності (EMC). Завдяки подвійному екрану – ці кабелі знижують електромагнітне випромінювання, як на низьких, так і на високих частотах.

Кабелі типу 2XSL(St)CHv DB є повністю безгалогеновими кабелями, оскільки зовнішня оболонка зроблена з безгалогенової підсиленої суміші (позначення "Нv"). Крім того, це єдиний кабель з цієї серії продуктів, який можна прокладати безпосередньо в ґрунті без додаткового захисту (DB = direct burial (пряма прокладка в землі)).

Кабелі 2YSL(St)CYv та 2XSL(St)CYv мають зовнішню оболонку з підсиленого ПВХ пластикату (позначення "Yv").

Усі кабелі мають чудовий захист від впливу сонячного ультрафіолетового випромінення й можуть використовуватися як всередині приміщень, так і назовні. А також мають стійкість до мастил та промислових середовищ.

Конструктивно усі типи кабелів пропонуються в версіях як із захисною жилою, однакового з іншими жилами перетину, так і в версії з потрійною жилою заземлення для оптимізації загального діаметра кабелю.

Таким чином, ми пропонуємо повний асортимент кабелів для будь-якого використання для підключення частотних перетворювачів двигунів з потужністю до 210 кВт.

Ви можете докладніше познайомитися з цими типами кабелів у нас в онлайн-каталозі на сайті.

FABER