Новини

Поліуретановий кабель для фестонних систем Prysmian Festoonflex® PUR-HF

Сьогодні фестонні системи диктують дуже високі механічні вимоги до кабелів. Часте згинання, висока стійкість до мастил, стирання та порізів – це те, що має вирізняти ідеальний кабель для фестонних систем. І саме таким є Prysmian Festoonflex® PUR-HF.


Це гнучкий поліуретановий кабель живлення та управління, який підходить для використання як у фестонних системах, так й у буксованих ланцюгах на рухомих частинах машин та конвеєрних пристроях. Кранові кабелі від Prysmian Group мають максимально компактні розміри (до 30% менше аналогів) при збереженні всіх показників на належному високому рівні, а завдяки вдосконаленню технології їх вага знижена на 40%. Такі інноваційні характеристики дозволяють Festoonflex® PUR-HF відмінно справлятись з експлуатацією у важких умовах та бути стійкими до багаторазових згинань й фізичних стирань.

Кабелі типу Festoonflex® PUR-HF являють собою фестонні з'єднувальні та контрольні кабелі низької напруги (0,6/1 кВ) з багатодротовими жилами та ізоляцією з поліестеру. Цей крановий кабель є безгалогеновим та вогнезахисним згідно з VDE 0482-332-1-2. В той час як спеціальні матеріали оболонок кабелю забезпечують йому можливість застосування під водою (на глибині до 50 м) та стійкість до УФ-променів. Завдяки хорошій стійкості до ультрафіолету та вологи, кабель Festoonflex® PUR-HF підходить для внутрішнього та зовнішнього використання.

Де використовується Prysmian Festoonflex® PUR-HF?

Ці гнучкі кабелі з оболонкою з поліуретану відмінно підходять для використання у конвеєрних системах, як тягові кабелі у буксованих ланцюгах, а також на рухомих частинах обладнання тощо. Також вони сертифіковані для простих операцій намотування-розмотування.

Ще одним з частих застосувань Festoonflex® PUR-HF є кранові системи. Це можуть бути й вільно підвішені фестони на портальних та мостових кранах, чи то будівельних кранах або автокранах.

Можливості цих гнучких намотувальних кабелів PUR вражають у технології кранового та підіймального обладнання. Тож, якщо ви давно шукали технічно складне кабельне рішення для фестонних систем – Prysmian Festoonflex® PUR-HF саме те, що потрібно.

А для важких механічних навантажень в підіймальних пристроях і транспортних машинах зверніть увагу на ще один популярний продукт від Prysmian – TROMMELFLEX PUR-HF
FABER