Новини

Нові компактні роз'єми M12 від ESCHA

Компактні, надійні, для монтажу на місці


Польові конектори (або конектори для монтажу на місці) використовуються скрізь, де потрібний високий ступінь гнучкості. Наприклад, коли спочатку невідомі довжини кабелів.

Однак у них часто є два слабкі місця в порівнянні із литими роз'ємами:
  • Їх установка вимагає багато часу і, отже, є більш складною.
  • Вони набагато більші й тому потребують більше місця.

Рішенням є нові та надзвичайно компактні вставні роз'єми M12 від ESCHA. Вони мають обтискні контакти, які можна швидко і легко зібрати за допомогою обтискного інструменту. Завдяки своєму тонкому та компактному корпусу вони займають менше місця, ніж раніше, і тому ідеально підходять для застосувань, де критичний простір.

Два варіанти для багатьох сфер застосування


Нові роз'єми M12 від ESCHA, які монтуються на місці, тепер доступні у двох версіях. Варіанти з кодуванням A розроблені для потреб проводки рівня датчика/приводу. Варіанти з D-кодом гарантують постійну передачу даних відповідно до Cat.5e.

Обидва варіанти підходять для діаметрів кабелів від 4,5 мм до 8 мм і перетинів жил від 0,25 мм² до 1 мм². Як результат, вони охоплюють дуже широкий спектр кабелів і можуть бути використані в різних сферах застосування. Ви можете легко використовувати монтажні роз'єми в діапазоні температур навколишнього середовища від -40°C до + 90˚C. Маючи різьбове з'єднання, вони відповідають вимогам герметичності IP67. Надійне екранування на 360° забезпечує передачу даних та сигналу без перешкод.

Інструмент для обтиску 


Інструмент для обтиску та відповідний локатор також доступні в асортименті ESCHA. Обидва аксесуари точно пристосовані до вимог наших роз'ємів і гарантують вам безперебійну установку.
ESCHA