Новини

ESCHA: Нові роз’єми Deutsch-DT

Навіть у таких складних галузях як сільськогосподарська та автомобільна – зараз спостерігається перехід від ручного складання елементів. Натомість все частіше переважає використання литих роз’ємів з кабелями, які одразу готові до роботи.


Переваги такого рішення очевидні – зниження кількості помилок під час монтажу, а також швидша, надійніша та рентабельніша проводка. Новий асортимент продукції ESCHA у виконанні Deutsch-DT з литими конекторами поєднує усі ці переваги в одному виробі. Роз’єми легко встановлюються, відразу ж готові до використання та витримують екстремальні умови навколишнього середовища.

Висока різноманітність

Прем’єра нових роз’ємів відбудеться вже в 1 кварталі 2022 року. Доступними будуть типові 2-, 4- та 6-полюсні версії у виконанні із зовнішнім та внутрішнім різьбленням. В поєднанні з ексклюзивним поліуретановим кабелем ESCHA під назвою S370 вони стануть справжніми універсалами.

В результаті ви можете обирати як кабелі з розʼємом на одному кінці кабелю з вільним кінцем кабелю на другому боці, так і кабелі з розʼємами Deutsch-DT на обох кінцях кабелю. А впродовж першого кварталу 2022 з'являться й додаткові конфігурації, а також версії зі світлодіодним індикатором стану та захисним ланцюжком.

Висока безпека та чіткість

Всі роз'єми у виконанні Deutsch-DT відповідають високим вимогам класу захисту IP67. Лита защіпка запобігає ненавмисному від'єднанню під навантаженням і підвищує безпеку. Також для монтажу можна використовувати литий так званий “ластівчин хвіст”. Водночас завдяки оригінальним аксесуарам, наприклад, кольоровим маркувальним кільцям – можна додатково підвищити ідентифікацію роз’ємів.

Повний комплект для мобільної автоматизації

Поряд із новими роз'ємами у виконанні Deutsch-DT, ESCHA вже довший час пропонує роз'єми M12 із пластиковими контргайками. Завдяки своїй міцності вони є економічно вигідною альтернативою нержавіючій сталі. Роз'єми M12 витримують екстремальні температури від -30°C до +90°C, містять УФ-стабілізатори, не стають пористими або шорсткими і їх можна легко видалити з герметизації водою, брудом або маслом під тиском. А їх унікальна конструкція дозволяє затягувати роз’єм як вручну, так і за допомогою динамометричного ключа.
ESCHA