Новини

ESCHA: Повний ряд для передачі даних

В час Інтернету речей (IoT), індустрії 4.0 та Big Data все більш важливим стає швидке та наднадійне передавання даних. Оскільки програми стають дедалі складнішими, розмір пакетів даних, що передаються – збільшується паралельно. Німецький фахівець з підключення ESCHA розробив широкий асортимент продуктів спеціально для передачі даних зі швидкістю до 10 Гбіт/с у складних промислових умовах.Разом з роз'ємами RJ45-, M8- і M12, ESCHA пропонує чудове рішення для безперебійної передачі даних від офісного рівня через шафу управління до найбільш компактного датчика на польовому рівні. Всі роз'єми були розроблені та протестовані відповідно до сучасних аспектів людського фактора у власній високочастотній лабораторії компанії. Вони відповідають вимогам найпоширеніших протоколів Industrial Ethernet і завдяки своїм можливостям передачі даних вже сьогодні забезпечують перспективне рішення для “завтрашніх” мереж.

Підключення для всіх додатків  на польовому рівні
Конектори для передачі даних використовуються в різних додатках на польовому рівні. Ці сфери застосування можна розділити на три групи, що мають свої індивідуальні вимоги до підключення. Перша група об’єднує статичні додатки з встановленим постійним зв’язком. Наприклад, на стрічкових та транспортних конвеєрах або на портових складах. Для цих вимог ESCHA представила ряд економічно оптимізованого ПВХ-кабелю.

Друга група має високі вимоги щодо гнучкості та надійності як кабелів передачі даних, так і роз'ємів. Сюди входять застосунки для перетягування ланцюгів, це ті, що зазвичай зустрічаються в машинобудуванні. Для цієї області ESCHA пропонує різні PUR-кабелі, які витримують до трьох мільйонів циклів згинання без ризику пошкодження.

Проте найбільшим викликом є третя група – робототехнічні застосунки. Окрім властивостей необхідних для буксованих ланцюгів, у цих додатках важливі також торсіонні властивості, що компенсують крутильні навантаження. Завдяки можливості підключення «PROFINET robotic» від ESCHA, швидкість передачі даних до 100 Мбіт/с може бути доведена до кінцевика руки робота. Спеціальний кабель під назвою «S5100» витримує комбіноване навантаження при горизонтальному русі та згинанні у 5 млн циклів, як цього й вимагає галузевий стандарт «Type R». Таким чином, затискачами, які утримують, наприклад, інтелектуальні камери чи датчики можна надійно керувати за допомогою швидкої передачі Ethernet.

Кабельне з’єднання є основою для Індустрії 4.0
Мережі є основою автоматизації, і вже сьогодні можна спостерігати постійне збільшення обсягів даних та швидкості передачі. Хоча теперішні промислові комунікаційні мережі подекуди все ще є нестійкими до несправностей, виробничі процеси – як це передбачено в Індустрії 4.0 – у майбутньому можуть бути реалізовані лише за допомогою високоякісних кабелів. Кабелі та роз’єми для передачі даних від ESCHA дають швидкість, якість та надійність вже сьогодні та формують основу для мереж майбутнього.
ESCHA