Новини

Тестова лабораторія ESCHA

Вся продукція компанії ESCHA проходить багатоетапні випробування у власній тестовій лабораторії. Окрім IP-тестів, кліматичних та механічних випробувань ESCHA також тестує роз'єми у високочастотній експериментальній. Поговоримо детальніше про ці тести?


IP-тести

У тестовій лабораторії ESCHA проводяться і документуються всі потрібні тести, що гарантують безпечне і надійне використання продукції. Наприклад, IP-тести для забезпечення пило- та водонепроникності. Компанія проводить стандартизовані IP-тести відповідно до IP65, IP66, IP67, IP68 і IP69 на випробувальних стендах.


Кліматичні випробування та температурні хвилі

Роз'єми ESCHA піддаються впливу різних кліматичних умов. Адже існує величезна відмінність при застосуванні у поїздах в Сибірі чи у вітрових турбінах у пустелі.


Для цього у лабораторії імітуються різні кліматичні зони від -80°C до + 220°C. Такий тест забезпечує надійну передачу сигналів і енергії за допомогою роз'ємів навіть в холодну або жарку погоду, а також при високій вологості.

Удар і вібрація

Безперебійна передача сигналу та тривалий термін служби – це звичні характеристики продукції ESCHA. Завдяки власному випробувальному апарату «Удар й Вібрація» ESCHA може гарантувати, що усі роз'єми ESCHA зберігають контакт навіть при сильному механічному впливі, й також у ланцюгах перетягування або при торсіонних навантаженнях.


Високочастотна лабораторія

Дедалі більша швидкість передачі даних у високопродуктивних мережах вимагає розробки роз'ємів M12 прямісінько у високочастотній лабораторії. Завдяки різним випробуванням забезпечується стабільна та тривала передача даних.


З’єднувачі ESCHA мають резерви передачі даних, за допомогою яких ви можете вже сьогодні задовольнити вимоги завтрашнього дня.

Типові випробування

ESCHA самостійно проводить типові тестування, в ході яких продукція випробовується на відповідність за стандартом IEC. Типові випробування стандартних роз'ємів відбуваються поетапно у декілька тестів.


Саме завдяки власній лабораторії ESCHA може гарантувати високий рівень надійності та довговічності. Хочете й самі переконатись у якості? Перегляньте продукцію ESCHA у каталогах.
ESCHA