Новини

Економічна альтернатива нержавіючої сталі: пластикові фіксуючі гайки для конекторів M12

з'єднувачі ESCHA з пластиковими гайками
Компанія ESCHA розробила надзвичайно міцні пластикові стопорні гайки для вимогливих умов застосувань в області транспортних засобів і сільського господарства, які доступні в чотирьох різних кольорах.

Пластикові стопорні гайки мають відмінну перевагу в порівнянні з стопорними гайками з нержавіючої сталі: вони економічні, але аж ніяк не є їх дешевою альтернативою. Завдяки високоякісним пластикам вони стійкі до впливу навколишнього середовища і температури та ідеально підходять для застосування в області мобільного автоматизації. У цьому середовищі типовими умовами є захист від струменів води під тиском, від бруду або масел. Крім того, тут переважають надзвичайно високі температури влітку і надзвичайно низькі температури взимку. Пластикові стопорні гайки і корпуси від ESCHA легко очищуються і витримують температуру від -30°C до +90°C. Крім того, УФ-стабілізатори запобігають їх руйнуванню під дією ультрафіолету.


Чотири кольори для чіткої ідентифікації
На вибір доступні пластикові стопорні гайки чорного, сірого, червоного або синього кольору. Це допоможе вам ідентифікувати необхідний роз'єм. Чіткість ідентифікації в застосуванні помітно зростає, що дає також можливість уникнути невідповідності при монтажі.

Завдяки своїй унікальній конструкції, пластикові стопорні гайки можуть бути затягнуті як вручну, так і за допомогою динамометричного ключа. В результати цього вони будуть відповідати стандарту IEC 61076-2-101 і забезпечувати високу ступінь захисту відповідно до IP67 і IP68.
ESCHA