Новини

Нові тенденції та технології майбутнього від ESCHA

Вже незабаром у Німеччині відбудеться міжнародна виставка автоматизації SPS 2021, де ESCHA представить новинки індустрії. Технологія однопарного Ethernet (SPE), нові роз’єми у дизайні Deutsch-DT, а також нові екрановані багатополюсні роз'єми M8 – вже чекають своєї прем’єри. Познайомимось з ними ближче?


Однопарний Ethernet (SPE) – стандарт майбутнього в промисловій автоматизації
SPE є життєво важливим компонентом на шляху до повністю мережевого виробництва, як це і передбачено в Industry 4.0 або IIoT. Як член мережі промислових партнерів SPE – ESCHA сприяє розробці єдиного інтерфейсу SPE. Вже на виставці ESCHA представить концепцію SPE на основі промислового інтерфейсу T1 відповідно до IEC 63171-6.

Також у вигляді кабелів з розʼємами стануть доступними переформовані варіанти M8 та M12. Вони сприятимуть передачі енергії типової для SPE (Power over Data Line). Крім цього комплекти відповідатимуть ринковим вимогам до герметичності й тому особливо підходитимуть для використання в жорстких промислових умовах.

Роз'єми у дизайні Deutsch-DT для мобільного автоматизації
В сільськогосподарському секторі та виробництві комерційного транспорту до засобів підключення пред'являються винятково високі вимоги. Тут також спостерігається тенденція до відмови від ручної збірки й переходу на литі роз'єми, які можна використовувати відразу ж. Тому компанія ESCHA розробила новий асортимент продукції з литими роз'ємами на основі широко розповсюдженої конструкції Deutsch-DT.

Пропонуватимуться 2-, 4- і 6-полюсні версії з зовнішнім і внутрішнім різьбленням, а також кабелі з роз'ємами з одної сторони або з двох сторін. Такий широкий вибір не тільки замінить варіанти, які використовувались з польовою проводкою, але й стане компактною альтернативою вентильним роз'ємам.

Багатополюсний роз’єм M8 в екранованому виконанні
Так, вже невдовзі з’являться екрановані версії багатополюсних роз’ємів M8. Досі асортимент багатополюсних продуктів ESCHA складався тільки з неекранованих версій. На момент виходу на ринок будуть доступні й прямі, й кутові версії роз’ємів у виконанні “мама” й “тато”.

Окрім новинок, компанія ESCHA демонструватиме на виставці рішення зі свого великого стандартного портфоліо. Перегляньте й ви доступні технології з’єднання у каталогах ESCHA.
ESCHA