Новини

ESCHA - стабільний партнер

Попри виклики минулого року, ESCHA Group досягла стабільного результату. Консолідований обсяг продажів компанії у 2020 році склав трохи більш як 70 мільйонів євро, фактично цей показник є таким самим, як і у 2019 році. Оскільки фахівець з питань з’єднань ESCHA орієнтується на різні цільові групи споживачів продукції, то спад у слабших галузях, наприклад, пов’язаних з автомобілебудуванням, був компенсований зростанням попиту на інших ринках. У порівнянні з попереднім роком, кількість працівників у всьому світі впала на 70 людей, до 780 працівників.


"Кожен фінансовий рік по своєму захопливий і має свої проблеми. Як і інші компанії та приватні особи, ми очікували багато нових викликів 2020 року, але не пандемії. Через нашу філію в Шанхаї у січні минулого року ми вже могли відчути, що це за незвична ситуація і що вона може означати для виробничої промислової компанії. Ось чому я вдячний нашій управлінській команді та нашим співробітникам за їх спокій та обдуманість в робочих умовах такого часу", - говорить Марко Хек, керуючий директор ESCHA Group. І додає: "Лише продовжуючи зближуватись, ми змогли продовжувати свій бізнес, обслуговувати своїх клієнтів і завершили рік з оборотом у 70 мільйонів євро, близьким до річного показника 2019".

Марко Хек, керуючий директор ESCHA Group


Перспективи майбутнього

"Через все ще наявну пандемію всі прогнози на майбутнє можуть залишатися лише сміливими припущеннями. Однак зараз ми переживаємо позитивний настрій у нашому ринковому середовищі, пов'язаним з позитивним планом на 2021 рік, в якому ми прагнемо й надалі зростати. Крім того, я бачу, що ESCHA дуже добре позиціюється в довгостроковій перспективі. Промислова трансформація з відповідними мегатрендами, а також прискорена цифровізація зіграють на користь нам та нашим продуктам ", - говорить Марко Хек.

Завдяки Fritz Kupferschmied з Ізраїлю та MARDAL SYSTEMS з України група ESCHA змогла залучити двох нових партнерів до своєї міжнародної мережі продажів у першій половині 2020 року. Це означає, що німецький фахівець з питань з’єднань наразі присутній у 33 країнах - або за підтримки партнерів або через власні продажі. Завдяки виробничим потужностям у Німеччині, Китаї та Чехії, а також ліцензійному виробництву в США та Мексиці, ESCHA гарантує високу доступність та стабільну якість своєї продукції у всьому світі.
ESCHA