Новини

Пластикові гайки гігієнічного дизайну

У наших статтях ми вже неодноразово торкалися теми гігієнічного дизайну та необхідності дотримання високих вимог щодо гігієни та безпеки виробничих процесів харчової промисловості.

Ці вимоги також безпосередньо стосуються й роз'ємів та кабелів, які залежно від зони застосування мають відповідати певним вимогам та мати гігієнічний дизайн.

Щоб протистояти агресивним мийним засобам, зазвичай як матеріал для роз'ємів використовуються спеціальні пластмаси або нержавіюча сталь V4A. Водночас німецький фахівець з питань з'єднань ESCHA пропонує унікальне рішення для галузі виробництва напоїв та харчових продуктів. У нових з'єднувачах не використовуються стопорні гайки з нержавіючої сталі, які до того ж доволі вартісні, замість них конектори оснащені недорогими пластиковими стопорними гайками гігієнічного дизайну.

Гігієнічний дизайн компонентів, як відомо, обмежує можливості осідання бруду та мікробів. Таким чином, з'єднувачі з пластиковими стопорними гайками можна без проблем використовувати в зоні контакту з продуктом.

Нові конектори з пластиковими стопорними гайками, розроблені ESCHA, надзвичайно міцні, мають класи захисту IP67, IP68 та IP69. Їх можна закручувати як рукою, так і динамометричним ключем. Завдяки унікальній суміші пластмас вони стійкі до мийних засобів та протестовані Ecolab. Крім того, їх можна використовувати в діапазоні температур від -40°C до +105°C.

Новинка доступна для роз'ємів M12 у три-, чотири- або п'ятиполюсній версії. Кабелі трьох типів також можна комбінувати зі штекерами та гніздами в прямому або кутовому корпусі.
ESCHA