Новини

Escha Connectivity для нових міжміських поїздів

Нещодавно компанія Escha виграла контракт на модернізацію 17 двоповерхових поїздів KISS від компанії Stadler. Читайте детальніше про можливості Escha у залізничній галузі в новому матеріалі.


Модернізовані потяги стануть частиною нового парку Deutsche Bahn Intercity, який є візитною карткою німецької залізниці. Кожен поїзд складається з чотирьох або шести вагонів й рухається з максимальною швидкістю 200 км/год.

Для залізничної промисловості компанія ESCHA пропонує необхідні та відповідні стандартам з'єднання для всіх чотирьох рівнів. Наприклад, задля з’єднання магістралі Ethernet-поїзда використовуються роз'єми з високою швидкістю передачі даних до 10 Гбіт/с відповідно до Cat6A.

Для мережі Ethernet-Consist-Network своєю чергою достатньо компонентів з нижчою швидкістю передачі даних до 100 Мбіт/с за стандартом Cat5e. Третій рівень складається зі стандартної комутації датчиків/актуаторів, скажімо, для дверних систем. А на четвертому рівні для забезпечення електроживлення використовуються силові роз'єми.

Продукція ESCHA з маркуванням “схвалено для залізниць” відповідає високим вимогам безпеки залізничної промисловості. Всі роз’єми та кабелі випробовуються відповідно до спеціальних стандартів та складаються з матеріалів, які стійко витримують екстремальні умови навколишнього середовища. До стандартів входять: пожежна безпека, механічні навантаження такі, як вібрація та удар, й безсумнівно, випробування на клас захисту IP.

До речі, недавно у нас на сайті вийшла публікація про власну тестову лабораторію ESCHA. Саме тут продукція проходить безліч тестувань й лише після отримання сертифіката якості відправляється до клієнта. 
ESCHA