Новини

ESCHA: Нові кабелі для передачі даних

Німецький фахівець ESCHA відомий швидким та гнучким підлаштуванням під вимоги клієнтів. Один з прикладів такого підходу - це представлення нових видів кабелю для передачі даних, які були випущені за дуже короткий час завдяки зростанню попиту споживачів і тепер доступні для широкого загалу.

Мова йде про новий ПВХ-кабель призначений для додатків Industrial Ethernet без особливих вимог до постійного вигину та скручування. А також оновлений кабель EtherCAT з жовтою зовнішньою оболонкою, призначений, зокрема, й для застосування в автомобільній промисловості.

Задля успішного представлення новинок на ринку, ESCHA підготувала широкий асортимент продукції для обох кабелів: кабелі з роз’єми типу M8, M12 та RJ45 у різних варіаціях.ПВХ-кабель для Промислового Ethernet


Протягом багатьох років ESCHA пропонує широкий вибір роз'ємів та кабелів для Industrial Ethernet. Ці кабелі підходять для середніх і високих механічних навантажень, а також для використання у роботизованому обладнанні з високими вимогами до гнучкості.
Завдяки зростанню вимог клієнтів щодо економічно ефективного рішення з метою використання в умовах низького механічного навантаження, компанія розширила свій асортимент та пропонує відповідний кабель під назвою S5200. Цей новий кабель сумісний з PNO і цілком підходить для використання в умовах, де не потрібні властивості, що важливі при використанні у буксованих ланцюгах та при торсійних навантаженнях.

ESCHA вже представляє широкий асортимент кабелю з роз'ємами M8, M12 та RJ45. Оновлені компоненти гарантують надійну передачу даних відповідно до Cat5e та відповідають вимогам герметичності класів захисту IP67 та IP68.

Кабелі EtherCAT з жовтою оболонкою


Попит на кабель з жовтою оболонкою постійно зростає, бо він став обов'язковим для багатьох сфер застосування у додатках EtherCAT – особливо в автомобільній промисловості. Тому компанія ESCHA розширила свою програму EtherCAT за допомогою відповідного кабелю під назвою S1329.

Цей кабель гарантує необхідну для галузі швидкість передачі даних згідно з Cat.5e, яка відповідає вимогам стандарту IEC 61158. А завдяки своїй структурі, цей кабель підходить до застосування у буксованих ланцюгах та витримує понад 5 мільйонів циклів вигину. Новинка доступна з роз'ємами M8 (4 штифти), M12 (4 штифти, D-кодування) та RJ45. Продукція сертифікована UL, тож її можна використовувати на Північно-Американському ринку.
ESCHA