Новини

ESCHA – підключення для Profinet Type R

Новий стандарт під назвою «Type R» визначає вимоги до кабелів Profinet, що використовуються в роботизованих додатках.


Німецький фахівець з підключення – ESCHA – вже понад рік пропонує широкий асортимент продукції під назвою «PROFINET robotic». Вся лінійка повністю відповідає вимогам нового галузевого стандарту «Type R». Завдяки своїй структурі ці кабелі підходять для застосування в буксованих ланцюгах та витримують понад 5 мільйонів циклів згину та кручення.

Цей гнучкий кабель під назвою S5100, базується на двопарному кабелі для передачі даних, який гарантує передавання Fast Ethernet відповідно до Cat.5e.

100 Мбіт/с на руці робота

Завдяки можливості підключення «PROFINET robotic» від ESCHA, швидкість передачі даних до 100 Мбіт/с може бути доведена до наконечника руки робота. Кабель S5100 витримує комбіноване навантаження при горизонтальному русі та згинаннях. Завдяки цьому затискачі, які утримують, наприклад, інтелектуальні камери чи датчики, надійно контролюються.

Асортимент продукції «PROFINET robotic» від ESCHA представлений роз'ємами M8-, M12- і RJ45. Це гарантує реалізацію безперешкодної передачі даних між датчиками на маніпуляторах роботи, роботизованою системою та їх підключенням до рівня управління. Також поліуретановий кабель з цієї серії сертифікований UL, тож його можна використовувати й на Північно-Американському ринку.
ESCHA