Новини

Індивідуальні рішення ESCHA

Ви шукаєте для свого застосування з'єднувач з індивідуальним корпусом через складні умови кріплення або тому що вам доведеться використовувати спеціальний монтажний інструмент? Можливо, ви просто хочете мати унікальний дизайн, аби виділитися з натовпу? Чи ви вже мали приємний досвід використовувати наш стандартний роз'єм, але з нанесеним логотипом вашої компанії? У кожному випадку ESCHA є правильним партнером. Ми розробимо ваш особистий корпус або додамо ваш логотип до наших роз'ємів.
Окремі конектори вам не при нагоді? Ви шукаєте готові джгути, які ідеально адаптовані до вашого індивідуального обладнання та оснащені відповідним кабельним маркуванням та етикетками? У ESCHA ми об'єднуємо наші з'єднувачі та створюємо ваші індивідуальні джгути. Врешті-решт ми проводимо електричні випробування та з'єднуємо їх у комплекти відповідно до ваших потреб.


Ми розробляємо та виробляємо рішення для підключення, що відповідають вимогам замовника, для вашого індивідуального застосування. Ви самі визначаєте розмір, форму та матеріал потрібного вам компоненту. А ми подбаємо про решту. Результат – надійне підключення, яке точно адаптоване до ваших потреб та обладнання.
ESCHA