Новини

Комплексне рішення для автомобільної промисловості від ESCHA

В автомобільній промисловості засоби підключення повинні відповідати різним вимогам на різних виробничих ділянках. Німецький фахівець з підключення ESCHA пропонує спеціальні рішення, які з одного боку враховують вимоги конструкції кузова, а з іншого – вимоги до збірки автомобіля. Зокрема, для кузовобудування був розроблений кабель із товстішою зовнішньою оболонкою для чудового захисту від іскор при зварюванні. У сфері збірки автомобілів ESCHA представляє надзвичайно гнучкі кабелі для постійних механічних навантажень роботів.


В обидвох сферах Ініціатива автоматизації німецької автомобільної промисловості (AIDA) визначає так звані додатки безпеки, в яких можуть використовуватися тільки роз'єми з жовтим корпусом та жовтим кабелем. Ці спеціальні рішення також є частиною комплексної пропозиції для автомобільної промисловості від ESCHA.

У ESCHA автовиробники отримують індивідуальні компоненти, які відповідають різним сферам та їх вимогам. Асортимент продукції компанії виходить далеко за рамки комплектів кабелів з роз‘ємами з одного боку або з обидвох боків. Y-розгалужувачі від ESCHA дозволяють автовиробникам швидко і легко розподіляти сигнали, а відповідні оригінальні аксесуари, такі як монтажні затискачі, підвищують чіткість і безпеку системи. Роз'єми M8- і M12 просто вставляються в ці затискачі. Таким чином, кабелі надійно закріплюються і їх значно легше розподіляти.

Підключення для конструкції кузова
Під час зварювання кузовів на виробництві можуть утворюватись залишки зварювання, які можуть мати гострі краї. Ці зварювальні залишки не повинні пошкоджувати кабелі, щоб згодом не виникли збої в роботі виробничого обладнання. Тому компанія ESCHA пропонує для цієї сфери застосування спеціальний кабель із товстішою зовнішньою оболонкою, що позначається як "S740". Попри товстішу зовнішню оболонку, цей кабель має гарні характеристики зчеплення та кручення і може без проблем витримати до п'яти мільйонів циклів згинання.

Підключення для збірки автомобілів
При збірці автомобілів дуже часто використовуються роботи. Через постійні переміщення, механічні навантаження є надто високими для роз'ємів і кабелів. Роз'єми повинні мати надійний захист від вібрації, щоб уникнути роз'єднання під постійним навантаженням і забезпечити постійну передачу даних і сигналів. Кабелі своєю чергою повинні витримувати кілька мільйонів циклів вигину та скручування. Для цієї сфери компанія ESCHA розробила надзвичайно гнучкий поліуретановий кабель "S370", який витримує до п'яти мільйонів циклів вигину і до двох мільйонів циклів скручування.

Додатки безпеки
Для того, щоб легко відрізняти додатки безпеки й інші додатки – Ініціатива автоматизації німецької автомобільної промисловості (AIDA) визначила стандарт. Згідно з цим стандартом, роз'єми та кабелі для безпечного застосування повинні мати жовтий корпус та, відповідно, жовту оболонку кабелю. Жовтий колір служить сигнальним кольором для візуальної диференціації й призначений для того, щоб монтажники та обслуговчий персонал могли швидко зрозуміти структуру і функції проводки. З "S740YE" і "S730YE" ESCHA пропонує жовті варіанти з ідентичними властивостями та допусками кабелю і роз'єму, що й у чорній версії.
ESCHA