Новини

ELPRESS: Стале майбутнє безпечних контактів

Продукція Elpress часто є ключовим компонентом у роботі з впровадження більш сталих рішень на ринку. Щоб задовольнити попит на свою продукцію – компанія планує розширення виробництва та закупівлю нових верстатів. Читайте у матеріалі, які великі інвестиції плануються в Elpress у 2021 та як вони сприяють переходу до сталого майбутнього.


“Сьогодні безпечні контакти – це критично важливий продукт для виробництва. Ми надаємо користувачам безпеку у вигляді System Elpress з високоякісними контактами, сертифікованими інструментами, навчанням і післяпродажним обслуговуванням”, – розповідає CEO компанії Elpress Маттіас Остман.

Попри пандемію, вже до кінця 2021 року, Elpress планує вдвічі збільшити виробництво у деяких центрах та придбати нові верстати. “Ми інвестуємо понад 6 мільйонів доларів, щоб задовольнити попит на нашу продукцію. Наше виробництво розшириться на 1500 м², частково для того, щоб звільнити місце для нового цеху лудіння (нової обробки поверхні), і частково для розширення простору для нових верстатів”, – повідомляє Маттіас Остман.

Коли ж йдеться про так званий “зелений” перехід до екологічно чистих технологій – тут Elpress може запропонувати як ключові компоненти, так і свій технічний досвід. Генеральний директор компанії гордо заявляє, що в Elpress є технічні рішення, які допоможуть виробництвам у переході на поновлювані джерела енергії. До речі, нещодавно ми писали про те, який інструмент від Elpress допомагає європейським компаніям у “зеленому” переході.

“Усередині компанії ми вже давно приділяємо особливу увагу економії ресурсів, таких як електроенергія і вода. Зокрема, за останні п'ять років ми багато разів перевершили власні очікування щодо того, що ми можемо досягти відносно простими заходами”, – говорить пан Остман.

CEO компанії впевнений – коли йдеться про стале майбутнє й досягнення поставлених кліматичних цілей – ми можемо покладатися на Elpress.
ELPRESS