Новини

ELPRESS: Передові методи обтиску задля надійності та високої продуктивності

Ми вже неодноразово знайомили вас з інструментами для обтиску від Elpress. А сьогодні хочемо трохи більше розповісти про системну концепцію Elpress для здійснення обтискних робіт при виробництві трансформатів.


При здійсненні обтискних робіт у таких розширених сферах застосування як трансформатори вкрай важливо, аби обтискна система була високопродуктивною та надійною. Компанія Elpress розробила широкий асортимент спеціалізованих продуктів для таких цілей.

Системна концепція обтиску Elpress – це розробка та сертифікація спеціалізованої продукції для підключення трансформаторів, а також професійна підготовка працівників, що включає наступне:
  • Клеми та з'єднувачі, адаптовані до використання у трансформаторах.
  • Обтискні інструменти з електричним приводом з ергономічними обтискними головками, з плашками (матрицями) для закруглення та обтиску.
  • Сертифікаційні випробування відповідно до міжнародних стандартів.
  • Процедури контролю якості продукції.
  • Підготовка і сертифікація працівників.

Клеми та конектори
Всебічна система Elpress складається з клем і конекторів від 25 до 630 мм². Вони містять у позначенні суфікс L, це гарантія для замовників, що з’єднувачі є частиною системи гарантованої якості. Також компанія розробила спеціальні компоненти, наприклад, прямі та кутові Т-подібні з'єднувачі. Маркування на клемах та конекторах показує ідентифікацію інструменту, розмір, отвір для штифта та емблему виробника. Подібне маркування призначене для полегшення роботи та правильного використання.

Інструменти
Завдяки 13 і 25-тонним обтискним головкам Elpress забезпечує легку експлуатацію як при округленні намотаних пучків, так і при обтиску. Компанія також пропонує гідравлічну помпу, що заряджається від мережі та/або від акумулятора. Керування помпою відбувається на обтискній голівці та приводить обтискну головку в дію.
Плашки для округлення та обтиску поліруються для мінімізації ризику поранень через гострі краї.
Тестування
Компанія Elpress випробовує використання клем і з’єднувачів відповідно до IEC 61238-1. Це найбільш широко прийнятий стандарт тестування з кваліфікаційною оцінкою стабільності результату. Звіти щодо згаданих сертифікаційних тестувань доступні й за потреби, на замовлення клієнта, можуть бути надані компанією.

Забезпечення якості продукції
Дуже важливо аби процедури виявлення правильних результатів обтиску були простими. З Системою Elpress штампи залишають відбиток на обтиснутій поверхні, що дає можливість ідентифікувати матрицю. Це дозволяє безпосередньо та легко перевірити, чи належні інструменти було використано під час обтиску. Для всіх обтискних інструментів також зазначається максимальна висота обтиску. Це дозволяє легко перевірити правильність роботи інструменту за допомогою штангенциркуля або калібру.

Навчання працівників
Аби працівники мали професійні знання, які є основою для довгострокової якості робіт, Elpress проводить теоретичні та практичні навчальні заняття безпосередньо на виробничих майданчиках. За результатами навчання деякі з операторів трансформаторних систем отримують сертифікацію. Надалі такі працівники матимуть певний кваліфікований рівень щодо практичних етапів роботи, а також заходів безпеки, що звісно дозволить забезпечити належний робочий процес та його ефективність.

Високоефективні результати
Працюючи з обтискною Системою Elpress для підключення трансформаторних провідників та дотримуючись інструкцій цієї системи, ви гарантовано отримаєте результати відповідно до встановлених стандартів і вимог.
ELPRESS