Новини

Продукція найвищої якості - це заслуга співробітників ELPRESS

біметалеві кінцевики ELPRESS
Elpress сертифікований ISO 9001 з 1992 року.

"Основна увага в тому, щоб постійно розвивати себе та наші методи якості, щоб задовольнити та перевершити очікування наших клієнтів", - каже Тобіас Норлін, менеджер з якості та екології ELPRESS.

Сертифікація ISO 9001 - це підтвердження систематичної роботи Elpress та прийнятої базової вимоги в галузі.

«Якісна робота завжди триває, і важливо не стати самовдоволеними й не відводити погляд від кулі», - каже Тобіас Норлін, підкреслюючи бажання розробити методи, де важливий кожен окремий працівник. Крім того, стабільні процеси з чіткими потоками є ключовими факторами якісної роботи. Протягом багатьох років він брав участь у розробці якісних методів в ELPRESS, де спілкування - це все.

"Коли ми працюємо з покращенням якості або обробляємо відхилення, це зрештою означає, що ми створюємо цінність для замовника. Будь це наша робота чи робота постачальника, важливо, щоб ми всі брали участь і разом знаходили довгострокові рішення", щоб найкращим чином відповідати очікуванням наших кінцевих клієнтів. Хороший діалог є важливою умовою розвитку якості роботи ELPRESS, пояснює він.

Даніель Тосін, інженер з якості ELPRESS, описує, як виглядає ця робота на практиці.
«Одним із методів якості, з яким ми працюємо, є принцип 8D, який включає кореневий аналіз з коригувальними та профілактичними заходами. Ефективний метод, який ми використовуємо для пошуку першопричини, - це метод п'яти "чому", який, як це звучить, полягає в тому, щоб поставити питання "чому" п'ять разів. Коли ми переходимо до п'ятого питання, ми дійшли до суті проблеми », - каже Даніель Тосін.

Мета - знайти правильне рішення, щоб причина несправності не повторилася, щоб відбулося постійне вдосконалення процесу.

Звичайно, ELPRESS також працює стратегічно для розробки різних методів для ефективного усунення ризиків у кожному процесі.

"Під час аналізу ризиків ми беремо до уваги те, що може піти не так до того, як відбудеться помилка, переглядаючи, які заходи можна вжити в кожному процесі", - пояснює Тобіас Норлін.

Проінформованість про високу якість серед усіх працівників ELPRESS - це найважливіший фактор високої якості ELPRESS», - вважають Даніель і Тобіас. "Саме завдяки нашому персоналу ми можемо забезпечити високу якість, яка стала синонімом бренду ELPRESS", - продовжує Тобіас.

Окрім профілактичної якості, важливою складовою роботи Elpress є остаточні перевірки якості готового продукту.

Катаріна Уоллін - одна з чотирьох співробітників відділу, яка здійснює остаточну перевірку якості біметалічних кінцевиків. Тут кожен окремий кінцевик випробовується на вигин приблизно на п’ять градусів, щоб впевнитися у з'єднанні між мідними та алюмінієвими матеріалами. Крім того, кінцевик візуально перевіряється і проводиться перевірка того, що все відповідає вимогам якості, що застосовуються до кожного товару.

"Наша робота виконується з максимальною точністю. Наша робота з контролю якості є важливою ланкою в ланцюжку до наших клієнтів", - каже Катарина Уоллін.
ELPRESS