Новини

Новий генеральний директор Elpress Group

Після семи успішних років на посаді генерального директора – Маттіас Остман вирішив залишити Elpress Group. Новим CEO компанії став Якоб Сандвалл.


“Це були 20 чудових років у компанії Elpress та справді фантастична подорож. Я з гордістю та радістю оглядаюся на те, чого ми досягли разом”, – ділиться Маттіас. За час своєї роботи він розвинув бренд Elpress та провів компанію через етап завоювання світового ринку.

Наступним помічником та провідником Elpress на шляху подальшого зростання відтепер стане Якоб Сандвалл. Що відомо про нового генерального директора Elpress Group?

Якоб вже добре знайомий з Elpress, адже у період з 2014 по 2018 рік обіймав кілька керівних посад у компанії. А також був генеральним директором Elkapsling Group й має великий досвід роботи у виробничій галузі. У Раді директорів Elpress Group переконані, що Якоб – саме та людина, яка зможе очолити розвиток компанії. Його цінні лідерські якості, сильна орієнтація на зростання й солідний досвід та знання – стануть цінним активом для подальшого зростання Elpress.

Ось, що каже сам Якоб Сандвалл з цього приводу: “Я з радістю, хвилюванням та твердою вірою у майбутнє вступаю на посаду генерального директора Elpress. Це компанія з високим рівнем компетентності та чіткою позицією на ринку. Нас з командою чекає захопливий шлях зростання, який я з нетерпінням чекаю".
ELPRESS