Новини

Електромагнітна цілісність екранованого кабелю разом з ЕМС вводами від BIMED

Дедалі вища чутливість електронних компонентів і збільшення частоти електромагнітних завад вимагають, щоб кабельні вводи відігравали важливу роль в концепції екранування системи. Для того, щоб уникнути електромагнітних завад кабельні вводи ЕМС містять спеціальний компонент ЕМС, який збільшує контакт з екраном кабелю.


Високопродуктивні властивості кабельних сальників включають:
  • Відмінний захист від електромагнітних завад;
  • Простота монтажу: встановити кабельний сальник - підготувати оболонку кабелю - вставити кабель - затягнути ковпачок;
  • Високоякісне зняття сили натягу й ущільнення, надійність роботи для застосування в електромагнітних цілях;
  • Довготривалий контакт екрану;
  • Ступінь захисту IP 68;
  • Низьке зниження номінальних характеристик при високих навантаженнях електричним струмом.

Нове покоління кабельних вводів EMC від BIMED демонструє значні переваги у порівнянні з іншими наявними на ринку кабельними вводами. BIMED пропонує чотири види латунних ЕМС вводів. Поговоримо про переваги кожного виду окремо.

Кабельні латунні вводи EMC 2 з фіксованим пружинним контактом

Це латунні кабельні сальники з пластинчастим затиском та спеціальними ламелями для контакту з екраном кабелю. Вони поєднують у собі кілька переваг. По-перше, ви отримуєте ті ж діапазони затиску, що й у стандартних латунних сальниках. У них відмінний ступінь захисту від проникнення – IP68. А щоб отримати низький електричний опір між кабельним вводом та обплетенням кабелю, кабельний ввід не потрібно розбирати.

По-друге, ідеального екранування можна досягти, просто затягнувши куполоподібну гайку. Цей високотехнологічний кабельний ввід складається з корпусу з нікельованої латуні, затискної вставки PA6, контактного елемента ЕМС та хлоропренового ущільнення.

Кабельні латунні вводи EMC 3 з рухомим пружинним контактом

Запатентована система контактів усередині сальників EMC 3 забезпечує легкий монтаж вводу на всіх необхідних ступенях свободи: кабель можна перетягувати вперед і назад всередині сальника без пошкодження екранувальної оболонки кабелю. Це можливо завдяки спеціально розробленим контактним елементам й ця функція є найбільш вигідною при з'єднанні одножильних кабелів.

Також кабель можна легко обертати всередині сальника без пошкодження екранування кабелю, що дуже важливо при встановленні сальника на промисловий роз'єм.
Таке просте застосування і зручне встановлення сальника економить багато часу і, відповідно, багато коштів.

Кабельні латунні вводи EMC 4

Ці кабельні вводи розроблені відповідно до останніх потреб користувачів.

Їхні переваги полягають у легкому введенні кабелю з обидвох сторін сальника й вільному радіальному та осьовому переміщенню кабелю без пошкодження обплетення. А також вони забезпечують високі контактні характеристики навіть в умовах вібрації завдяки зменшеній відстані між "рівнем затиску ущільнення" і "рівнем контакту ЕМС".

Кабельні латунні вводи EMC 5 із захистом від високого струму та відкритим рухомим пружинним контактом

Вводи ЕМС 5 розроблені для додатків високого струму і захисту їх від електромагнітних завад. Вони здатні витримувати високі струми короткого замикання без значного підвищення температури самих кабельних вводів. Удосконалена контактна система в кабельних вводах здатна забезпечувати високу провідність, використовуючи максимальний поперечний переріз контактів для контакту з екраном кабелю.

Окрім того, рухомий пружинний контакт знижує ризик пошкодження оболонки, в той час, як тривале з’єднання забезпечує контактна пружина високої чіткості.

Вибираючи спеціально розроблені захисні кабельні вводи EMC від BIMED – ви отримуєте високоякісне рішення для забезпечення електромагнітної цілісності екранованого кабелю.
BIMED