Новини

Пластини для вводу кабелів від Bimed – альтернатива сальникам при обмеженому просторі

Вам потрібно під’єднати велику кількість кабелів чи проводів, а простір для підключення на панелі управління обмежений? Сьогодні ми розглянемо пластини для вводу кабелів від Bimed, які здатні не лише заощадити місце, але й зменшити витрати на обладнання. Наш новий, віднедавна, партнер – Bimed, виготовляє два типи пластин: BRM та BPA у різних конфігураціях. Поговоримо про них детальніше?BRM пластини для вводу кабелів

Кабельні пластини типу BRM призначені для непідключених кабелів. Вони є чудовою альтернативою стандартним кабельним сальникам при обмеженому просторі на корпусі.

А якщо промислові задачі не вимагають зняття високої напруги натяжіння – то BRM може стати справді економічним рішенням. У цьому типі пластин вбудовані ультрагнучкі вхідні мембрани, що гарантують захист від зовнішніх чинників для великого діапазону кабелів діаметром від 5,0 до 13,0 мм. Покращений захист від натягу завдяки спеціальній конструкції заднього ущільнення забезпечує "щільне прилягання", навіть якщо кабель витягнуто.

Пластини BRM можна встановити у всіх видах корпусів, що мають різні значення товщини стінок, за допомогою чотирьох фіксаційних гвинтів. Для того, щоб вставити кабелі, необхідно проткнути мембрану відповідного діаметра та просто протягнути кабель через пластину.

Bimed постачає ці пластини у наступних конфігураціях:
  • Глуха пластина для надійного та щільного закриття отворів;
  • На 12 отворів для кабелів діаметром Ø 5,0-13,0 мм;
  • На 14 отворів для кабелів діаметром Ø 5,0-11,0 мм;
  • На 22 отвори для кабелів, з яких: 16 отворів для діаметра Ø 3,0-6,5 мм, 4-ри для Ø 5,0-9,2 мм та 2 для Ø 8,0-12,5 мм;
  • На 23 отвори для Ø 4,0-8,5 мм;
  • На 29 отворів для Ø 4,0-7,0 мм.

BPA пластини для вводу кабелів

Пластини BPA призначені як для під’єднаних, так і непід’єднаних кабелів. Їх можна використовувати замість стандартних кабельних сальників, коли простір на корпусі обмежений, а також як економічне рішення.

Завдяки спеціальній конструкції пірамідальних втулок та їх конічній зовнішній поверхні – кабелі можуть бути протягнуті в обмеженому просторі й двічі герметизовані відповідно до ступеня захисту IP66. Також така конструкція забезпечує високі значення зняття деформації при натягуванні. BPA(S) доступні у трьох конфігураціях на 4, 7 та 10 отворів. Пластини кабельного вводу від Bimed розроблені для суворих умов та можуть працювати при позначках температури від -40°C до +80°C.

А тим часом у нас вже є у наявності зразки пластин, які ми можемо вам відправити за запитом, а продукція від Bimed вже доступна як зі складу, так і під замовлення.
BIMED