Новини

Bimed – 40 років досвіду виробництва кабельних вводів та фітингів

Чудові новини у Mardal Cables! Ми отримали статус офіційного партнера BIMED в Україні.

Bimed – це світовий виробник кабельних вводів і компонентів для різних галузей і умов застосування.


Компанія Bimed, почала свою діяльність в 1978 році, як виробник механічних та медичних компонентів. Сьогодні Bimed – це сімейна організація, яка після різних етапів розвитку і реорганізацій виросла в компанію, в якій працює більш ніж 560 осіб на площі понад 22000 квадратних метрів.

Виробничі потужності компанії повністю автоматизовані. Компанія базується у Стамбулі та має 3 глобальних підрозділи в Північній Америці, Німеччині та Єгипті. У 2018 році відкрили ще одне виробництво з офісом у Румунії.

BIMED виробляє продукцію private-label для багатьох відомих європейських брендів широкого кола галузей. Машинобудування, енергетика, нафтогазовий і хімічний комплекс, енергетика, електронна промисловість, автомобільна, медична та інші галузі – Bimed вже давно відзначаються високою міжнародною репутацією. Їхня продукція використовується у всьому світі.

Всі лінійки продукції компанії відповідають кращим національним та світовим стандартам якості, в той час, як діяльність організації базується на стандартах ISO 9001 та IATF 16949.

Що ще цікавого та необхідного для сучасного виробництва можна зустріти серед продукції BIMED?

Компанія випускає продукти гігієнічного дизайну – гігієнічні кабельні вводи та фітинги з нержавіючої сталі bimedCLEAN унеможливлюють потрапляння бруду чи перероблених харчових відходів в продукцію. Також тут виготовляються продукти для вибухонебезпечних зон (EX).

BIMED постійно працює над удосконаленням вже наявних продуктів і розширенням асортименту виробів. Сучасна сертифікована лабораторія розробляє нову продукцію відповідно до вимог та потреб клієнтів.

А ми тим часом вже отримали зразки продукції та очікуємо на перше постачання продукції в Україну.
BIMED