Новини

BIMED – виробництво в Румунії

Сьогодні BIMED – це глобальна компанія-виробник компонентів для різних галузей і умов застосування та експортує 85% своєї продукції до 48 країн. Як же їм вдалось досягти такого рівня та про переваги їхнього виробництва у Румунії – розповімо далі.

В 1978 році BIMED розпочали свою діяльність з виробництва металевих шприців на базі в Туреччині. Зараз же загальні виробничі площі досягають 25 тис. квадратних метрів з офісами в Північній Америці, Німеччині та Єгипті. А у 2018 році відкрили ще одне виробництво площею 3000 м² з офісом у Румунії – за одну годину від Бухареста.


Чому друге виробництво BIMED відкрили саме в Румунії?
Зважаючи на технічний успіх румунів в автомобільному секторі та можливості Румунії виробляти продукцію в межах Європейського Союзу – це стало головним фактором вибору саме Румунії, як другого місця виробництва.

Іншим фактором є безперервне зростання BIMED в останні 7 років. Збільшення виробничих потужностей безпосередньо пов'язане з ростом обороту. У цьому контексті локація в Румунії може запобігти можливих фізичних обмежень у постачанні до ЄС, як це може статись у Туреччині.

Швидка доставка та прямі продажі
Румунська виробнича база забезпечує BIMED прямі продажі продукції своїм клієнтам в межах Європейського Союзу. Окрім того, що продукція відповідає всім вимогам споживачів, з Румунії також можлива швидка доставка без мита для клієнтів у Німеччині.

Команда та виробничі потужності у Румунії
Команда BIMED у Румунії повністю складається з місцевих жителів. Причиною цього стали значний досвід та знання румунів в інженерній галузі. В команді 45 людей, а виробничі потужні складають 3 ін’єкційні, 5 CNC-верстатів, окрім того, є станції збірок та лазерного гравіювання.

У 2020 році румунське виробництво загалом виготовило 10 мільйонів деталей. BIMED пропонує своїм клієнтам безліч швидких та якісних рішень. Одним з основних напрямків роботи виробничих потужностей є гігієнічні вводи для галузей, де на першому місці стоїть здоров’я та гігієна людини. Це системи чистих приміщень, медичні, фармацевтичні та харчові прилади, а також елементи балансування тиску та пристрої безпеки вентиляції (VSD). На ринку електроавтомобілів компанія пропонує продукти EV Solutions, що забезпечують вентиляцію та захист акумуляторів.

Документи та сертифікати
BIMED може надати потрібну сертифіковану продукцію в залежності від запитів клієнтів. Компанія отримала затвердження системи управління якістю QAR та QAN, необхідні для виробництва продуктів, придатних для вибухонебезпечного середовища. Також у цьому контексті варто згадати про сертифікати системи управління якістю ISO 9001 та IATF 16949 (LOC) та можливість виготовлення сертифікованої продукції згідно з ATEX, IECEX, UL, VDE, NSF.

Індустрія 4.0
BIMED постійно вдосконалюється та забезпечує високу якість стабільної продукції. Як їм це вдається?

Компанія співпрацює з SAP – це найкраща компанія у секторі, що забезпечує планування ресурсів підприємства (ERP) в Румунії. Усі бізнес-плани та замовлення вводяться в систему SAP, і ця система працює інтегровано з системою миттєвого відображення ProManage, яку BIMED використовує на всіх виробничих потужностях. Програма ProManage забезпечує миттєвий моніторинг та звітність. Таким чином, стає можливим виконання робочих замовлень на виробництві, відстеження вже виготовлених продуктів, а також ефективність роботи всіх машин щодня, щомісяця та щороку. Крім того, компанія також проводить заходи з контролю якості, використовуючи модуль якості ProManage.

Використовуючи системи та мережі, такі як системна інтеграція та хмарні обчислення (Cloud Computing) – вони створюють дані (Big Data) та формують звіти, які допомагають бачити всю картину та рухатись далі.

Які цілі у компанії BIMED?
Після досягнення цілі, яка була поставлена перед румунським виробничим заводом, у BIMED з’явився фізичний простір для подальшого зростання. Компанія планує збільшити закриту площу, яка зараз становить 3000 м², у 2 рази до 6000 м². І хоча завод працює тільки два роки, теперішній оборот досяг 3 мільйони євро. BIMED прагне досягти обороту в 10 мільйонів євро протягом 5 років шляхом розширення виробничих площ.
BIMED