Новини

Антикорозійні вводи та кабель SWA та AWA

Кожного разу, як тільки потрібно захистити місце вводу кабелю в щит від вологи та агресивних середовищ – виникає необхідність у надійних кабельних вводах. Сьогодні ми зосередимо увагу на броньованих кабелях SWA та AWA та антикорозійних вводах до них від Bimed.

Броньований кабель або більш відомий як SWA (броньований сталевими дротами) або AWA (броньований алюмінієвими дротами) – це міцний спеціально розроблений силовий магістральний кабель. Броня зі сталі та алюмінію забезпечує механічний захист, що дозволяє кабелю витримувати більші навантаження та надає додатковий захист там, де механічне навантаження може спричинити пошкодження кабелю, у тому числі й гризунами. Наприклад, при прокладанні на відкритому повітрі або під землею. Однак слід зазначити, що броня не захищає від кліматичних умов.

Конструкція різних типів броньованих кабелів відрізняється залежно від призначення. Як і AWA, так і SWA кабелі доступні як з мідними (Cu), так і з алюмінієвими(Al) провідниками та ізоляцією з ПВХ або з низькодимного безгалогенового матеріалу (LSZH). Оболонка в таких кабелях, як правило виконана зі зшитого поліетилену (XLPE) – він надає високу температурну стійкість і чудову діелектричну міцність, забезпечуючи покращені електричні властивості.


Визначаємо різницю між SWA та AWA кабелями

Aluminium Wire Armour (AWA) – броня з алюмінієвого дроту використовується в одножильних кабелях, оскільки така броня немагнітна. Коли електричний струм проходить через кабель, він створює магнітне поле (чим вище напруга, тим більше поле). Магнітне поле буде індукувати електричний струм у сталевій броні (вихрові струми), що може спричинити перегрів у системах змінного струму. Немагнітна алюмінієва броня запобігає цьому.

Steel Wire Armour (SWA) – броня зі сталевого дроту особливо корисна у зовнішніх або підземних проєктах. Окрім ефективного механічного захисту, броня дозволяє їй витримувати вищі тягові навантаження. SWA-кабель зазвичай використовується у цілому ряді галузей та постачається для передавальних, розподільчих та енергетичних мереж, а також систем автоматизації та управління процесами.

Антикорозійні вводи від Bimed до кабелів AWA та SWA

Отже, з типом кабелю, який краще підходить для конкретних потреб – ми розібрались. Але виникає питання: будь-який кабель має до чогось підключатись і яким же має бути ввід кабелю у щитову чи підключення до пристроїв? Саме тут на допомогу приходять нові антикорозійні вводи BIMED.

Bimed пропонує антикорозійні вводи до кабелів AWA та SWA з гібридною структурою із латуні та поліаміду. Завдяки такій структурі зникає необхідність у використанні захисного кожуха проти агресивних середовищ.

Антикорозійні вводи можуть бути застосовані в усіх місцях, де прокладаються AWA та SWA кабелі. Вони забезпечують механічне утримування кабелю завдяки металевому броньовому кільцю та корпусу і цілісність заземлення завдяки контакту з бронею кабелю.
Вводи від Bimed здатні до високоякісного зняття навантаження натяжіння кабелю та застосовуються в місцях, де необхідне надійне ущільнення для промислового застосування. Всі типи цих вводів виготовлені відповідно до DIN EN 62444/50262 та надають ступінь захисту IP66 та IP68 навіть на нерівних поверхнях.

Сподіваємось, тепер ви з легкістю зможете обрати відповідний армований кабель для вашого застосування та знаєте де знайти необхідний захист для броньованих кабелів AWA та SWA. Звертайтесь до нас з запитами стосовно армованих кабелів, а усі каталоги по продукції Bimed можете переглянути тут 
BIMED