Новини

Anamet Europe: Надміцні трубопроводи та фітинги

Гарні новини від Anamet Europe! Відтепер трубопровід типу HTUA доступний у надміцному виконанні (HD). А також для важких умов експлуатації серед асортименту з’явився й спеціальний фітинг.


Тип HTUA – це міцна труба для прокладки кабелю із сердечником з оцинкованої сталі та товстим й гладким термопластичним покриттям з ПВХ. Вбудований мідний дріт заземлення (до 1,1/4") забезпечує високий рівень екранування EMI/EMP для кабелів, що вимагають значного ступеня електромагнітного захисту.

Труба надміцного виконання використовується для захисту кабелів трансформаторів, генераторів, двигунів, приводів, клапанів, машин, обладнання, корпусів та установок. Вона відмінно підходить для зовнішнього встановлення, адже її оболонка стійка як до високих та низьких температур, так і до сонячного світла та УФ-випромінювання.

Тип HTUA у виконанні HEAVY DUTY схвалений UL, а також CSA, що робить його придатним для використання в небезпечному середовищі згідно NEC та CEC. А для зручності – як труби, так і фітинги промарковані літерами "HD".
ANAMET EUROPE