Новини

ANAMET: Найкраща якість за конкурентними цінами

До Anamet Europe звернувся замовник, який виробляє інноваційні модульні системи вібраційних підлог, що дозволяють повністю вивантажувати дуже велику кількість сипучих продуктів, що зберігаються в металевих або бетонних циліндричних та прямокутних силосах, контейнерах, вантажних автомобілях, вагонах тощо.

Система використовує вібрацію, генеровану вібраційним двигуном малої потужності, для створення хвилі в гнучких поверхневих пластинах кожного модуля підлоги. Результатом цієї дії є дестабілізація залишкового ухилу, що залишається на дні силосу після фази гравітаційного вилучення продуктів, що зберігаються. Таким чином, ця система забезпечує повністю автоматичне спорожнення без будь-якого втручання людини, в повній безпеці силосів та з меншими витратами.

Мета – „Відсутність планового технічного обслуговування”


Двигун кожної пластини, що становить підлогу, повинен мати електричне живлення та керування, для цього використовуються численні кабелі, часто великої довжини, які повинні бути механічно захищені через важкі умови використання. Захисні рукави та фітинги, що використовуються замовником для механічного захисту електропроводки вібраційних двигунів, були неефективними та не відповідали заявленим цілям щодо "відсутності постійного обслуговування". Насправді як тільки плити починали вібрувати, захисні рукави та фітинги пошкоджувались, і після декількох таких застосувань це у кращому випадку призводило до їх заміни, а в гіршому – до заміни кабелів, також через їх пошкодження. Отже, окрім безперечного удару з точки зору матеріалу та робочого часу (мова йде про кілометри захисних рукавів та кабелів), це також мало негативний вплив на імідж компанії та надійність її продукції.

Виклики


Саме через ці цілком зрозумілі причини клієнт зв'язався з Anamet Europe. Його вимоги були простими:
  • При великих замовленнях навіть від глобальних клієнтів, ми не маємо того рівня прибутку який би змушував нас не дивитися на вартість кожного окремого елементу.
  • Відсутність постійного технічного обслуговування та можливість пропонувати до обладнання захисні рукави та фітинги, з цілковитою упевненістю в їх якості та надійності.
  • Оперативно реагувати та вчасно доставляти велику кількість продукції.
  • Однак основним аспектом все ж є якість продукції та її міцність.

Після зустрічі задля можливості поєднати ціну та міцність, було вирішено провести випробування обладнання замовника з металопластиковими захисними рукавами Anamet Multitite FCD у поєднанні з фітингами IP54 та фітингами для з'єднання, аби створити дуже довгі захисні рукави.

Після практичних випробувань компоненти в основному відповідали поставленій меті та відрізнялися від компонентів, що використовувалися до цього. З того часу обладнання було встановлено по всьому світу, а отже, і кілька сотень кілометрів захисних рукавів, а також було досягнуто мети щодо відсутності постійного технічного обслуговування.

Незабаром Anamet також планує модернізувати обладнання замовника, використовуючи захисні рукави серії FCC, які за своїми характеристиками будуть не лише відповідати всім необхідним критеріям, а й забезпечать ще більший механічний опір.

Якщо Ви шукаєте надійне рішення для захисту кабелю, яке не потребує технічного обслуговування, Anamet Europe знає, як допомогти. Разом ми можемо розробити систему, що відповідає вашим потребам. До того ж компанія надає зразки продукції для практичного тестування. Таким чином Anamet Europe гарантує, що ви зробите правильний вибір обравши продукцію компанії для захисту кабелю.
ANAMET EUROPE