Новини

Безпечне підключення до біогазу з Anamet Europe

Компанія Anamet Europe може похвалитись не лише своїми високоякісними трубами для кабелю, але й ще одним напрямком. І це труби для передачі рідин та газів. Сьогодні ми вирішили розповісти саме про цей напрямок й про підключення до біогазу.


Гофровані металеві шланги були розроблені спеціально для біодигестерів. Якщо ви ще не чули про таке — то це закриті резервуари, де в анаеробному бродінні органічних речовин утворюються газ метан та органічні добрива.

Біогаз можна порівняти з природним газом — він змішується як вгору, так і вниз за течією. Саме тому гофровані шланги Anamet з нержавіючої сталі призначені насамперед для біогазу в класах тиску PN16 та PN40 з діаметрами від DN25 до DN100. Випробування та сертифікація газових шлангів проводяться в Anamet Europe відповідно до: PED 2014/68/EU, ISO 10380 та ISO 9001-2015.

До слова, біогаз містить близько 60% метану, який є висококалорійним паливом і може використовуватися для виробництва енергії. Його можна використовувати для виробництва електричної енергії (газові турбіни), рухомих двигунів або опалення. А утворюється біогаз в процесі ферментації гною, що містить траву та органічні компоненти. Й безперечним плюсом є те, що біогаз можна використати повторно.

Чи знаєте ви?

Одна корова може виробляти в середньому 2 кубічні метри газу метану на день. Якби ми могли повторно використати весь цей біогаз, це стало б величезним внеском у сталий розвиток нашої планети.
ANAMET EUROPE